smartfon POCO M3 smartphone
POCO M3 (źródło: MySmartPrice)

POCO M3 podoba mi się! Przypomina OnePlus 8T Cyberpunk 2077 Limited Edition

Jeśli chodzi o design, dotychczasowe smartfony marki POCO nie wyróżniały się niczym specjalnym, ponieważ czerpały garściami ze wzornictwa urządzeń marki Redmi. W przypadku POCO M3 będzie jednak zupełnie inaczej.

Marka POCO walczy o klienta przede wszystkim ceną. Można odnieść wrażenie, że jeden zespół projektuje smartfony zarówno dla niej, jak i marki Redmi, choć trzeba oddać POCO, że czasami dodaje coś od siebie lub lekko zmienia, a nie jedynie „przykleja” swoje logo na gotowe urządzenie.

POCO M3 będzie przypominał OnePlus 8T Cyberpunk 2077 Limited Edition

Nie zmienia to jednak faktu, że pod względem designu smartfony POCO są niemal identyczne, jak te marki Redmi. Ogromnym, ale jakże pozytywnym zaskoczeniem jest więc wiadomość, która ujawniła wygląd nadchodzącego POCO M3.

Jak możecie zobaczyć na załączonej poniżej grafice, smartfon będzie dostępny w trzech wersjach kolorystycznych, w tym żółtej, która z miejsca skradła moje serducho (choć niebieska też jest niczego sobie). To jednak nie barwy obudowy zwracają największą uwagę.

Robi to moduł aparatu, który został otoczony ogromną wyspą, która rozciąga się na całej szerokości panelu tylnego, a na dodatek znajduje się na niej logo marki POCO. Mimo że, podobnie jak większość, nie jestem zwolennikiem tak ogromnych wysp, to ta… mi się naprawdę podoba!

smartfon POCO M3 smartphone
źródło: 91mobiles

I to bynajmniej nie z uwagi na fakt, że pod tym względem POCO M3 przypomina zaprezentowanego niedawno OnePlus 8T Cyberpunk 2077 Limited Edition, który spotkał się z bardzo dużym zainteresowaniem naszych Czytelników.

POCO M3 wygląda również na całkiem smukły smartfon, aczkolwiek na tę chwilę nie można stwierdzić ze 100% pewnością, że tak też będzie w rzeczywistości, gdyż producenci lubią koloryzować na grafikach promocyjnych i nie zawsze wiernie oddają one prawdziwy produkt.

smartfon POCO M3 smartphone
źródło: MySmartPrice

Specyfikacja POCO M3

Wkrótce poznamy całą listę parametrów tego smartfona, ponieważ zadebiutuje on już w najbliższy wtorek, 24 listopada 2020 roku, także w Polsce, natomiast na ten moment wiemy, że zaoferuje on 6,53-calowy wyświetlacz Full HD+ z wycięciem w kształcie litery „V” w górnej części, procesor Qualcomm Snapdragon 662, aparat główny o rozdzielczości 48 Mpix i akumulator o pojemności 6000 mAh z obsługą szybkiego ładowania o mocy 18 W.

Patrząc przez pryzmat cen POCO X3 NFC, można spodziewać się, że POCO M3 będzie kosztował jakieś 700-800 złotych, raczej nie więcej (i prawdopodobnie nie mniej).

Te wiadomości mogą Cię zainteresować: