smartfon OnePlus 8T Cyberpunk 2077 Limited Edition smartphone
OnePlus 8T Cyberpunk 2077 Limited Edition (źródło: OnePlus)

OnePlus 8T Cyberpunk 2077 Limited Edition oficjalnie. Nie wygląda jak smartfon OnePlusa

Współprace pomiędzy firmami z różnych segmentów nie są niczym nowym. OnePlus miał przygodę z McLarenem, a teraz połączył siły ze studiem CD Projekt Red i dziś oficjalnie zaprezentował smartfon OnePlus 8T Cyberpunk 2077 Limited Edition. Gracze powinni być nim co najmniej (bardzo) zainteresowani.

Na Cyberpunk 2077 czekają miliony graczy na całym świecie

Cyberpunk 2077 to niewątpliwie jeden z najgorętszych i najbardziej wyczekiwanych przez graczy na całym świecie tytułów. Ich cierpliwość raz za razem wystawiana jest jednak na próbę, ponieważ odpowiedzialne za tę produkcję studio CD Projekt RED już kilkukrotnie przełożyło jej rynkową premierę.

Jednocześnie machina marketingowa wciąż pracuje pełną parą i wypycha na rynek kolejne produkty, nawiązujące do Cyberpunk 2077. Jednym z najciekawszych niewątpliwie była specjalna edycja konsoli Xbox One X, dostępna w jedynie 45000 egzemplarzy. Teraz do tej listy można dopisać też smartfon.

OnePlus 8T Cyberpunk 2077 Limited Edition – gratka dla graczy

Dziś w Chinach miała premiera specjalnej wersji modelu OnePlus 8T, którą powinni zainteresować się fani gry Cyberpunk 2077. Dużym, ale niewątpliwie pozytywnym, zaskoczeniem jest to, że producent nie ograniczył się do stworzenia motywu, inspirowanego uniwersum najnowszej produkcji studia CD Projekt Red i dodania jej logo na obudowie – smartfon mniej niż bardziej przypomina bowiem swój pierwowzór.

OnePlus 8T Cyberpunk 2077 Limited Edition wygląda jak całkowicie nowy smartfon. W oczy rzuca się przede wszystkim ogromna wyspa z aparatami, na której widać też duże „2077”, ale również żółte wstawki i zróżnicowane wykończenie panelu tylnego.

smartfon OnePlus 8T Cyberpunk 2077 Limited Edition smartphone
źródło: OnePlus

OnePlus zaprojektował także dedykowane etui fluorescencyjne do smartfona oraz nowe opakowanie. Do tego klienci w pudełku znajdą jedną z sześciu przypinek – nie mogą jednak sobie jej wybrać, gdyż jest ona dodawana losowo.

smartfon OnePlus 8T Cyberpunk 2077 Limited Edition smartphone
Zestaw sprzedażowy (źródło: OnePlus)

OnePlus 8T Cyberpunk 2077 Limited Edition będzie dostępny wyłącznie w konfiguracji z 12 GB LPDDR4x RAM i 256 GB pamięci flash typu UFS 3.1. Smartfon trafi do sprzedaży w Chinach 11 listopada 2020 roku w cenie 3999 juanów (równowartość ~2430 złotych). Nie wiadomo natomiast, czy pojawi się także na innych rynkach – producent na tę chwilę nic o tym nie wspomina.

Na koniec dodam jeszcze, że specyfikacja OnePlus 8T Cyberpunk 2077 Limited Edition jest dokładnie taka sama, jak lista parametrów OnePlus 8T.