Zmiany w ofercie smartDOM i smartFIRMA kwiecień 2022 Plus
źródło: Polkomtel

Klienci Plusa i Polsat Box zaoszczędzą jeszcze więcej

Im więcej, tym mniej – tak, inspirując się tytułem hitowej piosenki, wykonywanej przez popularną piosenkarkę, Natalię Kukulską, można opisać program SmartDOM, w ramach którego klienci Plusa i Polsat Box oszczędzają pieniądze, łącząc usługi operatora i dostawcy usług telewizyjnych. Dziś poinformowano o najnowszych zmianach w tym programie.

Klienci Plusa i Polsat Box zaoszczędzą jeszcze więcej

SmartDOM i smartFIRMA to programy, którym przyświeca zasada „im więcej wybierzesz, tym więcej zyskasz/zaoszczędzisz”. Wśród usług, dostępnych w ramach tych programów rabatowych, można wymienić m.in. abonament głosowy w Plusie, internet mobilny i światłowodowy oraz telewizję satelitarną, kablową IPTV i internetową od Polsat Box, a także internet stacjonarny i prąd.

Zmiany w ofercie smartDOM i smartFIRMA kwiecień 2022 Plus
źródło: Polkomtel

Od dziś, tj. 12 kwietnia 2022 roku, klienci, korzystający z programów smartDOM i smartFIRMA, będą mogli skorzystać z jeszcze korzystniejszych zasad, zapewniających większe oszczędności. Wśród najważniejszych należy wymienić:

  • zwiększenie w programie smartDOM liczby rabatowanych usług telefonicznych do sześciu, z czego cena maksymalnie pięciu z nich może być obniżona do złotówki miesięcznie przez rok;
  • zwiększenie w programie smartFIRMA liczby rabatowanych usług telefonicznych do ośmiu, z czego cena maksymalnie siedmiu może być obniżona do złotówki miesięcznie przez rok;
  • zwiększenie liczny rabatowanych usług internetu do trzech oraz możliwość włączenia do programu smartDOM i smartFIRMA internetu mobilnego i światłowodowego jednocześnie. W takiej konfiguracji ceny dwóch usług internetu mobilnego zostaną obniżone o 25 złotych miesięcznie, a cena internetu światłowodowego do jednej złotówki co miesiąc nawet przez okres dwunastu miesięcy.

Warto przypomnieć, że obecnie trwa promocja, w ramach której klient, który zdecyduje się na abonament głosowy w Plusie, zapłaci pełną cenę tylko za pierwszy, natomiast za pozostałe tylko 1 złotówkę miesięcznie przez pół roku lub rok – w zależności od tego, czy wraz z umową kupi smartfon, czy nie. Po zakończeniu okresu promocyjnego klient otrzyma zaś rabat w wysokości 25 złotych w ramach programu smartDOM lub smartFIRMA.

Ponadto trwa też promocja na internet światłowodowy, za sprawą której klient może otrzymać rabat i przez pół roku lub nawet rok płacić za tę usługę już od złotówki miesięcznie. Dłuższy okres dotyczy osób, które jednocześnie podpiszą umowę na internet światłowodowy oraz abonament głosowy za minimum 50 złotych (cena z e-fakturą bez rabatu smartDOM). Może to być zarówno nowa umowa na usługi głosowe, jak i przedłużenie obecnej.