smartfon smartphone Play logo
fot. George Dolgikh / Pexels

Odbierz pakiet 10 GB internetu za darmo od Play

Święta, święta, święta! Wiele firm, jak co roku, obdarowuje w grudniu swoich klientów prezentami i Play nie jest wyjątkiem. Osoby, które korzystają z usług tego operatora, mogą całkowicie za darmo włączyć pakiet 10 GB internetu. Jak to zrobić?

Odbierz pakiet 10 GB internetu za darmo od Play na Boże Narodzenie 2021

Internetu nigdy za wiele, a już szczególnie przed świętami, ponieważ wiele osób właśnie w sieci szuka prezentów na Boże Narodzenie 2021. Nawet osoby, które zostawią to na ostatnią chwilę, nie będą musiały się martwić, że podarunek nie dotrze – InPost zapowiedział bowiem, że dostarczy wszystkie przesyłki na czas.

Wybrani klienci Play mogą uzupełnić swoje zasoby internetu mobilnego, ponieważ operator oferuje im możliwość odebrania bezpłatnego pakietu 10 GB. Nie trzeba wiele robić – wystarczy wziąć smartfon do ręki, uruchomić aplikację Play24 i odebrać prezent. Jest on dostępny w sekcji „Dla Ciebie” – program intuicyjnie przeprowadzi użytkownika przez proces aktywacji bonusu.

pakiet 10 GB internetu za darmo od Play na święta 2021
fot. Mariusz Czaplewski / Tabletowo.pl

Pakiet można odebrać aż do 31 grudnia 2021 roku i będzie on ważny przez 30 dni kalendarzowych od momentu uruchomienia. Operator zastrzega jednak, że bonusowy transfer można wykorzystać wyłącznie na terenie Polski. Jedna osoba może skorzystać z promocji tylko raz.

W regulaminie usługi operator wymienił taryfy, w których można uruchomić bezpłatny pakiet 10 GB internetu na 30 dni. Są to: SOLO S II, SOLO S, SOLO PLAY S, SOLO PLAY M, SOLO PLAY L, SOLO PLAY HOMEBOX TV, SOLO PLAY HOMEBOX, SOLO M 5G, SOLO M, SOLO L 5G, SOLO L, SOLO HOMEBOX 5G, GRUPA S II, GRUPA S, GRUPA PLAY S, GRUPA PLAY M, GRUPA PLAY L, GRUPA PLAY HOMEBOX TV, GRUPA PLAY HOMEBOX, GRUPA M 5G, GRUPA M, GRUPA L 5G, GRUPA L oraz GRUPA HOMEBOX 5G.

Wszystkie ww. taryfy to oferty abonamentowe – w regulaminie usługi nie ma wzmianki o tym, żeby podobny pakiet dało się również uruchomić w ofertach na kartę.

Regulamin usługi (PDF)