smartfon rozmowa Orange logo
fot. Pexels

Orange daje świetną ofertę za darmo

Mimo że jest już po świętach, Orange przygotowało dla klientów kolejny prezent. Wybrani klienci będą mogli korzystać bez opłat z bardzo popularnej usługi. Promocja trwa przez aż trzy miesiące. Ponadto operator ma dla nich jeszcze inne promocje.

Orange daje świetną ofertę za darmo

Już od 1 stycznia 2022 roku osoby, które wybiorą ofertę Orange na kartę, będą mogły skorzystać z bardzo atrakcyjnej promocji – w jej ramach operator udostępni im pakiet nielimitowanych rozmów, SMS-ów i MMS-ów oraz paczkę 31 GB internetu na 31 dni.

promocja Orange no limit + 31 GB za darmo
źródło: Orange

W ramach tej usługi klient otrzymuje też możliwość włączenia dostępu do sieci 5G i korzystania z niej bez dodatkowych opłat, a także pakiet 3,5 GB internetu na transmisję danych w roamingu w Strefie 1 (Unia Europejska i kraje Europejskiego Obszaru Gospodarczego).

Niniejsza promocja jest skierowana wyłącznie do nowych klientów, którzy wybiorą ofertę na kartę i doładują konto kwotą przynajmniej 5 złotych, a następnie wyślą SMS o treści START na numer 814. Bonus można odebrać tylko jeden raz na każdym numerze telefonu.

Promocja obowiązuje od 1 stycznia do 31 marca 2022 roku i jest dostępna zarówno dla osób, które kupią starter, jak i klientów przenoszących numer z innej sieci lub oferty operatora, w tym nju mobile.

Regulamin usługi „Rozmowy, SMSy i MMSy bez limitu + 31 GB” za 0 zł w Orange na kartę (PDF)

Promocje w Orange na kartę

To jednak nie jedyna promocja, jaka czeka na użytkowników oferty na kartę. Jednocześnie klienci mogą włączyć usługę Social Pass na 93 dni za 7 złotych, a także zyskać bonus za doładowanie konta w postaci dodatkowego pakietu 5 GB, który będzie ważny od 2 do 14 dni, w zależności od kwoty doładowania. Bonus jest przyznawany automatycznie, a warunkiem jego otrzymania jest zasilenie konta przez aplikację operatora.

Pierwsza promocja obowiązuje do odwołania (regulamin), natomiast druga do 30 czerwca 2022 roku (regulamin). Co więcej, ta ostatnia łączy się z jeszcze inną promocją, dzięki czemu klient otrzymuje w sumie 10 GB internetu za darmo.