koszyk wózek sklepowy Lidl logo
fot. Pixabay

Produkty Xiaomi w Lidlu już od 99 złotych

Oficjalne wejście Xiaomi do Polski było jednym z najważniejszych momentów w historii polskiego rynku elektroniki użytkowej. Dziś urządzenia tej marki można kupić w wielu miejscach, a od teraz również w jednej z najpopularniejszych w kraju nad Wisłą sieci dyskontów.

Reklama

Produkty Xiaomi w Lidlu już od 99 złotych

Do oferty sklepu Lidl trafiły trzy urządzenia marki, ale jedno z nich wyprzedało się w mgnieniu oka. Mowa tu o odkurzaczu akumulatorowym 2w1 Mi BHR4636GL za 389 złotych, który cechuje się mocą 50 W i pracuje na jednym ładowaniu do 45 minut. Na tę chwilę nie wiadomo, kiedy (jeśli w ogóle) zostaną uzupełnione zapasy magazynowe.

Wciąż natomiast można kupić frytkownicę na gorące powietrze Mi Smart Air Fryer o mocy 1500 W za 379 złotych. Podobna cena obowiązuje u części oficjalnych dystrybutorów, natomiast u innych trzeba zapłacić więcej, więc to uczciwa oferta.

Urządzenie cechuje się pojemnością 3,5 litra i oddaje do dyspozycji użytkownika wiele funkcji – nie tylko smażenia, ale też robienia jogurtów oraz możliwość suszenia owoców. Ponadto według deklaracji producenta, Mi Smart Air Fryer może posłużyć także jako kuchenka mikrofalowa i kuchenka elektryczna. Warto jeszcze wspomnieć o tym, że urządzenie może pracować nawet przez 24 godziny na dobę w zakresie temperatur od 40℃ do nawet 200℃.

produkty Xiaomi w Lidlu
źródło: Lidl

Drugim urządzeniem, które od teraz można kupić w Lidlu, jest inteligentna opaska Xiaomi Mi Band 5 – sklep sprzedaje ją za 99 złotych. To aktualnie najlepsza cena na rynku – w sklepach, które są oficjalnymi dystrybutorami urządzeń tej marki, smart band kosztuje przynajmniej 119 złotych.

Jest jednak jeden „haczyk” – w przypadku zamówienia jej ze sklepu internetowego trzeba zapłacić za przesyłkę (9,99 złotych), a wtedy cena nie jest już taka kusząca. Na tę chwilę nie ma informacji, czy opaska trafi do sklepów stacjonarnych. Wiadomo natomiast, że frytkownica Mi Smart Air Fryer pojawi się w nich 5 stycznia 2022 roku, aczkolwiek już ona zostanie wysłana bezpłatnie ze sklepu internetowego, ponieważ zapewnia on darmową wysyłkę dla zamówień o wartości przynajmniej 199 złotych.