Orange szykuje podwyżkę. Ta usługa podrożeje aż o 50%

Kolejna podwyżka? W obecnych czasach to nie powinno nikogo dziwić. Tym razem padło na usługę od sieci Orange. Usługa dla użytkowników na kartę podrożeje o 50%, ale póki co można jeszcze załapać się na stary cennik. Zmiany wejdą w życie już niedługo.

Orange wprowadza podwyżkę

2 czerwca 2022 roku zwiększeniu ulegnie cena usługi „Konto Ważne Rok”, a to za sprawą zmian w regulaminie. Ten obowiązywał klientów od 18 grudnia 2018 roku. Poprzednia zmiana miała zaś miejsce niemal rok temu, bo 27 maja. Klienci zapłacą więcej, choć w wartościach bezwzględnych nie wygląda to aż tak źle.

Wyższa cena będzie dotyczyć aktywacji usługi. Do tej pory klienci za uruchomienie opcji „Konto Ważne Rok” płacili 6 złotych. Wraz z wejściem w życie nowego regulaminu, cena ta wzrośnie o 50%, czyli będzie wynosić okrągłe 9 złotych. Zmiana ta wejdzie w życie 2 czerwca, dlatego pozostało jeszcze trochę czasu aby skorzystać z aktywacji w starej, niższej cenie – najpóźniej do 1 czerwca 2022 roku.

„Konto Ważne Rok” umożliwia klientom korzystającym z Orange Free na kartę, Orange YES i Orange POP na przedłużenie ważności swojego konta (na połączenia wychodzące) o jeden rok. Aby tego dokonać, należy wysłać SMS o treści START na bezpłatny numer 8002. Można również skorzystać ze strony internetowej, lub z aplikacji mobilnej w naszym smartfonie.

Jednak nie samymi podwyżkami klient żyje, prawda?. Użytkownicy tej sieci na kartę mogą jeszcze skorzystać z majówkowej oferty operatora. Do 3 maja do godziny 23:59 można zdobyć 5 GB transferu internetowego za darmo i nielimitowane rozmowy wraz z SMS i MMS. Warunek? Trzeba jedynie wysłać SMS o treści MAJOWKA na numer 364. Warto również pamiętać, że zawartość pakietu promocyjnego będzie ważna przez 5 dni od momentu aktywacji. Darmowy zestaw zawsze może się przydać!