Orange Flex
Orange Flex (źródło: Orange Polska)

Klienci Orange Flex mogą się już zapisywać do Klubu Flex. Czekają na nich liczne promocje i rabaty

W maju Orange Flex obchodził swoje pierwsze urodziny i operator wówczas zapowiedział rozszerzenie oferty m.in. o Klub Flex. Jest to platforma dedykowana użytkownikom tej oferty, na której mogą zdobyć różnego rodzaju rabaty, a także skorzystać z atrakcyjnych promocji.

Według danych, podawanych na początku maja 2020 roku, obecnie z Orange Flex korzysta ponad 40 tysięcy klientów. Operator regularnie przygotowuje promocje, mające na celu zachęcić kolejnych do dołączenia do grona użytkowników tej oferty. Aktualnie nowi mogą mieć pierwszy miesiąc za złotówkę – wystarczy przed wybraniem metody płatności wpisać w odpowiednim polu kod FLEX.

12 miesięcy z Orange Flex – i nadal jestem na „tak”

Klub Flex – promocje i rabaty

Podczas konferencji online, na której podsumowano pierwszy rok działalności Orange Flex, operator zapowiedział m.in. uruchomienie Klubu Flex, czyli specjalnej platformy dla klientów. Wówczas nie podano jednak zbyt wielu informacji na jej temat, ale dziś Orange ujawnił, na jakie profity mogą liczyć jego członkowie.

Stałą promocją w Klubie Flex będzie Video Pass za 10 złotych miesięcznie, czyli za 50% standardowej ceny. Oprócz tego, co miesiąc w aplikacji pojawiać się ma „hot deal” na usługi Orange Flex.

Na klubowiczów czekać będą także specjalne zniżki u partnerów. Na początek operator przygotował m.in. 20% rabatu na nowe kolekcje w sklepie internetowym Answear.com, 15% zniżki na przejazdy z FlixBusem, dwa miesiące darmowego dostępu do Wyborcza.pl, konto Premium w TIDAL na 90 dni za 15 złotych oraz „atrakcyjne zniżki” od Frisco.pl.

Przez pierwsze trzy miesiące Klub Flex będzie działał w fazie beta. Dołączyć do niego może każdy użytkownik oferty Orange Flex bezpośrednio z poziomu aplikacji. Operator deklaruje, że zamierza na bieżąco zbierać feedback od klientów i ulepszać klub, jeżeli pojawi się taka konieczność.

Na razie Klub Flex wygląda zachęcająco, więc z pewnością przyciągnie klientów. O jego długofalowym sukcesie zadecyduje jednak jakość przygotowywanych na bieżąco ofert i promocji, ale już w tym głowa Orange, aby się o to postarać.

Na początku lipca Orange uruchomi technologię 5G

A jednak! Orange uruchomi za miesiąc „nieprawdziwe” 5G

Źródło: Biuro Prasowe Orange Polska