Orange logo
fot. Pixabay, Wikipedia

Orange kocha swoich klientów, dlatego zapłaci za nich dwie raty za smartfon

Aż chce się powiedzieć: „miłość rośnie wokół nas”, bo każdy kolejny dzień przybliża nas do Walentynek (a po drodze jeszcze Tłusty Czwartek!) i coraz więcej firm ogłasza specjalne promocje, stworzone z myślą o święcie zakochanych. Orange również ma coś dla swoich klientów z tej okazji.

Reklama

W ostatnim czasie Orange dość często informuje o kolejnych promocjach. Wybrani klienci mogą bezpłatnie przetestować sieć 5G, a użytkownicy oferty Flex skorzystać z atrakcyjnych rabatów m.in. na smartfon Samsung Galaxy A12. Jest też coś dla osób, które chciałyby kupić najnowszego flagowca z serii Galaxy S21 – mają możliwość zdobyć dodatkową zniżkę w wysokości nawet 600 złotych.

Orange kocha swoich klientów, dlatego zapłaci za nich dwie raty za smartfon

Mimo że Walentynki są dopiero w niedzielę, 14 lutego, Orange już dziś uruchamia specjalną promocję na Święto Zakochanych. Operator przygotował ofertę, która pokazuje, że ma swoich klientów w… swoim serduszku.

Już od dziś zainteresowane osoby mogą skorzystać z promocji, dzięki której zostaną zwolnione z obowiązku zapłacenia dwóch pierwszych rat za smartfon – weźmie go na siebie operator.

Orange promocja na Walentynki 2021
źródło: Orange

Aby skorzystać z walentynkowej promocji, trzeba kupić dowolne urządzenie z ofertą abonamentową Plan Mobilny 55 lub 75 bądź pakietem Orange Love. W ostatnim przypadku nie ma znaczenia, którą taryfę wybierze klient – może to być zarówno najtańszy pakiet Mini, jak i droższe Standard, Extra albo Premium.

Operator pozwala rozłożyć płatność za urządzenie zarówno na 24, jak i 36 rat, ale w obu przypadkach – w ramach walentynkowej promocji – zapłaci tylko (i aż) dwie pierwsze. Bardziej się więc opłaca skorzystać z 24 rat, bo wtedy są one wyższe, a zatem oszczędność też większa.

Oferta jest ważna do 15 lutego 2021 roku (czyli najbliższego poniedziałku) lub do wyczerpania zapasów. Operator informuje, że zamówienie można złożyć także za pośrednictwem aplikacji Mój Orange, a jeśli ktoś skorzysta z niej po raz pierwszy, otrzyma w prezencie pakiet 20 GB internetu, ważny przez 60 dni.