smartfon HAMMER Explorer Plus Eco smartphone
HAMMER Explorer Plus Eco (źródło: mPTech)

Do tego smartfona można podłączyć zewnętrzną baterię!

Większość smartfonów jest do siebie mniej lub bardziej podobna, ale na rynku pojawiają się też „rodzynki”, jak ten model, do którego można podłączyć dodatkową baterię, aby wydłużyć czas pracy z dala od ładowarki. Co więcej, w promocji można ją dostać w prezencie!

Reklama

Do tego smartfona można podłączyć zewnętrzną baterię

HAMMER Explorer Plus Eco to smartfon typu rugged, który został stworzony z myślą o pracy i podróżach w nawet mocno niesprzyjających klasycznej elektronice warunkach. Jego odporność na czynniki zewnętrzne potwierdzają certyfikaty IP69 oraz militarny MIL-STD-810, a także norma IK07. Producent zadbał również o odpowiednie zabezpieczenie portów USB-C i mini-Jack.

Explorer Plus Eco wyróżnia się jednak nie tylko wzmocnioną, bardziej odporną na uszkodzenia oraz pyło- i wodoodporną obudową, ale również złączem pinowym na panelu tylnym, za pośrednictwem którego można podłączyć do urządzenia zewnętrzne akcesoria, jak bateria zewnętrzna z funkcją power bank.

Dodatkowy, dedykowany akumulator ma pojemność 5000 mAh i można go przytwierdzić do smartfona na dwa sposoby: albo na złącze pinowe, albo – bardziej trwale – śrubami (które znajdują się w zestawie). Sam HAMMER Explorer Plus Eco również ma baterię 5000 mAh, więc użytkownik w prosty sposób może podwoić zapas energii. Co więcej, w okresie promocji za darmo (o szczegółach za chwilę).

Specyfikacja Explorer Plus Eco obejmuje też m.in. wyświetlacz IPS o przekątnej 5,7 cala HD+ 1440×720 pikseli, procesor MediaTek Helio G25, 4 GB RAM, 64 GB pamięci wbudowanej, aparaty o rozdzielczościach 13 Mpix (na tyle) i 8 Mpix na przodzie, wskaźnik laserowy, moduł NFC, czytnik linii papilarnych i dual SIM. Ponadto smartfon obsługuje karty microSD i technologię szybkiego ładowania. Urządzenie pracuje pod kontrolą systemu Android 11.

Cena modelu HAMMER Explorer Plus Eco została ustalona na 1199 złotych i można go już kupić m.in. w oficjalnym sklepie internetowym mPTech. Osoby, które zrobią to do 31 marca 2022 roku, będą mogły otrzymać zewnętrzną baterię w prezencie – wystarczy, że wypełnią formularz na stronie promocji do 8 kwietnia 2022 roku. Regularna cena dodatkowego akumulatora to 169 złotych.

smartfon HAMMER Explorer Plus Eco smartphone
źródło: mPTech

Przy okazji producent informuje, że model Explorer Plus Eco stanowi początek nowej linii Eco mPTech, ponieważ wzmocniony smartfon powinien wystarczyć na dłużej. Ponadto urządzenia z tej serii będą dostarczane do klientów w mniejszym i wykonanym z biodegradowalnych materiałów opakowaniu. Do tego osoby, które kupią nowego Explorera, wesprą akcję sadzenia drzew przez firmę mPTech.

Regulamin promocji (PDF)