promocja nawet sześć miesięcy bez opłat w nowej ofercie Play MIX
źródło: Biuro prasowe Play

Wybierz MIX od Play i nie płać nawet przez pół roku

Operatorzy prześcigają się w oferowaniu klientom różnych usług za darmo… oczywiście przez ograniczony czas, choć w niektórych przypadkach naprawdę długi, bo nawet rok. W przypadku oferty MIX Play zapewnia 100% rabat przez maksymalnie sześć miesięcy i dorzuca do tego jeszcze prezent.

Nawet sześć miesięcy bez opłat w nowej ofercie Play MIX

Oferty typu MIX, choć cieszą się coraz mniejszą popularnością wśród klientów, mają wiele zalet. Przede wszystkim łączą w sobie zalety taryfy na kartę, która pozwala kontrolować wydatki (użytkownik nie wyda więcej niż ma na koncie), a także abonamentu, bowiem klient otrzymuje telefon w pakiecie.

W ramach najnowszej oferty, osoby, które przeniosą numer od innego operatora lub telefonicznie przedłużą swoją umowę oraz wybiorą taryfę MIX ELASTYCZNY L lub MIX ELASTYCZNY L EXTRA w Play, otrzymają sześć doładowań kontraktowych w prezencie. Operator nie zapomniał jednak również o klientach, którzy zdecydują się na taryfy MIX L lub MIX L EXTRA – oni dostaną trzy doładowania gratis. Nowi użytkownicy mogą z kolei liczyć na jeden darmowy miesiąc – mowa tu o tych, którzy podpiszą umowę na nowy numer.

Promocja obowiązuje również w ofercie JUNIOR BOX, w ramach której też można zyskać sześć doładowań kontraktowych w prezencie – wystarczy przenieść numer do Play oraz wybrać ofertę MIX ELASTYCZNY L bądź MIX ELASTYCZNY L EXTRA z dowolnym smartfonem wraz z gratisem w postaci smartwatcha Maxcom FW35 Aurum albo słuchawek bezprzewodowych moto buds chargé.

Nawet sześć miesięcy bez opłat w nowej ofercie Play MIX
źródło: Biuro prasowe Play

Ponadto w czasie trwania promocji, każdy klient, który przedłuży umowę bądź podpisze nową oraz wybierze ofertę MIX L, MIX L EXTRA, MIX ELASTYCZNY lub MIX ELASTYCZNY L EXTRA, dostanie w prezencie od Play pakiet 100 GB do wykorzystania na media społecznościowe, w tym YouTube, TikTok, Instagram, Messenger i Facebook. Bonus będzie ważny przez 90 dni.

A to wciąż jeszcze nie koniec, bowiem osoby, które zdecydują się na jedną z ww. ofert sieci Play, będą mogły również skorzystać z dwóch dodatkowych usług na specjalnych warunkach – Naprawa Wyświetlacza za 1 złoty (naprawa ekranu wraz z obudową, przyciskami i aparatem), a także Bezpieczna Rodzina za 0 złotych przez miesiąc.