słuchawki Nothing Ear (1) Stick etui earphones
(fot. Nothing)

Nothing nie ma się czym chwalić, więc pokazuje… etui na słuchawki

Nothing to wciąż stosunkowo świeża marka na rynku technologicznym. Ma ona w swojej ofercie jedynie jeden model słuchawek TWS i jeden smartfon. Niebawem mają jednak do nich dołączyć nowe słuchawki, a firma właśnie pokazała jak będzie wyglądać… dołączone do nich etui.

Nothing Ear (1) Stick nadchodzą

Myśląc o zapowiedziach nowych słuchawek TWS raczej nie przychodzi nam do głowy, że producent zdecyduje się najpierw zaprezentować etui do nich, a dopiero później same słuchawki. Tak jednak poczynił Nothing, popularny dzięki swoim urządzeniom Ear (1) i Phone (1), których design jest przyjemnym odświeżeniem dla rynku.

Na swoim Twitterze producent umieścił trzy zdjęcia, których głównym celem jest pokazanie wyglądu etui, w którym klienci będą w stanie przechowywać nowe słuchawki Nothing Ear (1) Stick. Wszystkie z tych fotografii są niezwykle dziwne i właściwie tylko jedna z nich jakkolwiek obrazuje rzeczywisty wygląd etui.

Wygląda jednak na to, że Nothing za bardzo zagalopował się z pokazywaniem swojego „doskonale komfortowego” i „znakomicie unikalnego” etui, które mi osobiście przypomina wyglądem szminkę, i kompletnie zapomniał zdradzić jakiekolwiek informacje na temat samego urządzenia. Jest to o tyle dziwne, że przecież wybierając słuchawki TWS najbardziej interesują nas one, a etui to jedynie dodatek, który ma służyć do ładowania i przechowywania ich.

Nothing zaznacza jednak w tweecie, że prezentacja miała miejsce na londyńskim pokazie mody, co może wyjaśniać dziwaczny styl ubioru pozujących na zdjęciach modeli i modelek. Jest to natomiast bardzo nietypowy sposób pokazania światu swojego nowego produktu. Wiele osób w komentarzach przyznało, że na pierwszy rzut oka nie wiedziało nawet o co chodzi firmie i co mają ukazywać te zdjęcia.

słuchawki Nothing Ear (1) Stick w etui earphones
(źródło: Twitter, @stufflistings)

Wiemy nieco więcej, ale wciąż niedużo

Na szczęście poza oficjalnymi informacjami od Nothing mamy też przecieki, które już od jakiegoś czasu krążą po internecie i rzucają więcej światła na nadchodzące Nothing Ear (1) Stick. Zgodnie z tweetami Mukul Sharma, nowy model słuchawek TWS ma już certyfikację dopuszczającą je do obrotu, a także wiemy, jak słuchawki te będą wyglądać schowane w etui.

Nie wiemy niestety nic poza tym. Nie mamy żadnych informacji o brzmieniu czy cenie. Ciężko też powiedzieć czy będzie to jedynie odświeżona wersja oryginalnych Ear (1) i jedyną różnicą będzie etui do ładowania w innym kształcie, czy znajdą się w nich też różnice w dźwięku. Pozostaje zatem czekać na premierę, która prawdopodobnie będzie miała miejsce już niebawem.