smartfon LG Wing 5G smartphone

Ta cena LG Wing mi się podoba! Oferta jest baaardzo kusząca

Model LG Wing jest smartfonem, który ma wyjątkowo nietypową konstrukcję, dlatego potrzebuje czasu, aby przekonać do siebie klienta (choć niektórzy, jak ja, od razu się w nim zakochują). Całkiem skutecznie może w tym pomóc aktualna promocja, dzięki której można zaoszczędzić kilkaset złotych lub dostać gratisy o dużej, łącznej wartości.

Reklama

LG sporo zaryzykowało, wprowadzając na rynek LG Wing. Smartfon nie cieszy się zbyt dużą popularnością wśród klientów, ale producent robi, co może, aby zachęcić do niego konsumentów. Ta nietypowa konstrukcja właśnie jest dostępna w atrakcyjnej promocji – jeśli ktoś zerkał na ten model, to może być właśnie dobry moment, aby przestać zwlekać i w końcu go kupić.

Świetna promocja na LG Wing w Media Expert

Smartfon zadebiutował w Polsce w cenie 4799 złotych. Dzięki promocji w sklepie Media Expert, połączonej z ofertą samego producenta, możecie kupić go w obniżonej cenie, a na dodatek dostać kilkusetzłotowy zwrot w gotówce lub otrzymać gratisy o dużej łącznej wartości.

smartfon LG Wing 5G smartphone
fot. Katarzyna Pura / Tabletowo.pl

LG Wing jest dostępny w sklepie Media Expert za 3999 złotych, co aktualnie jest najlepszą ofertą na rynku. To jednak nie koniec dobrych wieści. Cały czas trwa promocja, dzięki której po zakupie tego smartfona klient może otrzymać zwrot 500 złotych w gotówce z bankomatu lub zestaw, w skład którego wchodzą głośnik bezprzewodowy LG XBOOM Go PL2 i słuchawki bezprzewodowe TWS LG Tone Free FN6. Łączna wartość obu produktów to ponad 760 złotych.

Sklep Media Expert nie podaje, do kiedy obowiązywać będzie obniżona cena, natomiast promocja LG, dzięki której można otrzymać zwrot 500 złotych w gotówce lub zestaw gratisów, obejmuje smartfony, kupione do 28 lutego 2021 roku.

Warto też wspomnieć, że kupując LG Wing w sklepie Media Expert, można skorzystać z promocji, pozwalającej rozbić płatność za smartfon na dwie raty 0% – pierwsza płatna jest od razu przy zakupie (lub dostawie u kuriera), natomiast druga dopiero za pół roku.

Kup LG Wing w Media Expert i skorzystaj z promocji

Aktualizacja:Niestety, promocja cenowa na LG Wing już się skończyła – cena podskoczyła do poziomu 4599 złotych. Nadal można jednak skorzystać z oferty samego LG i otrzymać zwrot 500 złotych lub zestaw gratisów.