(fot. Play)

Póki jeszcze można, korzystaj z darmowej Nawigacji Play z Android Auto

Play zachęca do przetestowania swojej aplikacji Nawigacja. Chętni mogą sprawdzić ten program bez żadnych opłat. Zawsze można skonfrontować go z Mapami Google.

Nawigacja Play za darmo na 2 miesiące

Nawigacja Play bazuje na danych NaviExpert – jednej z najlepszych nawigacji samochodowych, jakie można zainstalować na smartfonie. Ponieważ program ten jest płatny, kierowcy często poprzestają na wykorzystaniu darmowych Map Google. Pojawiła się jednak szansa obniżenia opłaty za Nawigację Play do zera. Fioletowi przygotowali specjalną promocję.

Każdy klient Play może wypróbować Nawigację Playprzez dwa miesiące, bez ponoszenia żadnych kosztów. Aby skorzystać z oferty, należy aktywować usługę w aplikacji Play24 do 25 września 2022 roku. To o miesiąc dłużej niż wynosi tradycyjny okres testów po uruchomieniu tej opcji.

Po okresie próbnym z usługi można zrezygnować (a najlepiej złożyć dyspozycję rezygnacji w aplikacji Play24 przed zakończeniem okresu próbnego). Inną opcją jest dalsze korzystanie z Nawigacji Play, ale to będzie już płatne – 13,99 złotych miesięcznie.

Nawigacja Play obsługuje Android Auto

Korzystanie z Nawigacji Play jest o tyle wygodne, że aplikacja obsługuje już Android Auto. Dzięki temu, program może być obsługiwany z poziomu działających w samochodzie ekranów.

Wśród opcji znajdują się między innymi następujące opcje:

  • dodatkowe wsparcie w zależności od zmieniających się trybów (automatycznie dzień / noc),
  • możliwość zarówno zgłaszania, jak i potwierdzania ostrzeżeń,
  • sterowanie dźwiękiem w trybie nawigowania,
  • asystent głosowy,
  • podgląd często wybieranych tras.

Play zapowiada, że wkrótce zostanie dodana obsługa Apple CarPlay.