Polska Holandia Orange

Krótka piłka: za przegraną Polaków z Holendrami, Orange daje darmowe gigabajty

Orange czuje się w obowiązku pocieszyć swoich klientów po przegranym meczu reprezentacji Polski w piłce nożnej. Ostatnie spotkanie z Holandią zaowocowało paczką gigabajtów za darmo.

Polacy przegrywają, Orange ratuje pakiety

Mecz Polska – Holandia nie do końca poszedł po myśli Biało-Czerwonych. Spotkanie w ramach Ligi Narodów zakończyło się dwubramkową wygraną Holendrów. Jeśli oglądaliśmy wczorajsze zmagania piłkarskie, z pewnością nie mamy specjalnej chęci wracać do wydarzeń minionego wieczora. Lepiej skorzystać z promocji Orange.

Darmowe GB w Orange po meczu Polska - Holandia

Pomarańczowi zwykle przekazują klientom dodatkowe pakiety internetu, ale w wypadku, gdy piłkarze strzelają jakieś bramki. Tym razem się nie udało, ale operator postanowił nie rezygnować z dobrych zwyczajów. Klienci sieci mogą odebrać 5 GB internetu za darmo.

Jak odebrać prezent?

Żeby skorzystać z bonusu, należy wysłać SMS-a z zakładki „dla Ciebie” w aplikacji Mój Orange lub standardowo o treści LUKRECJA pod numer 233 (opłata za SMS-a zgodna z cennikiem naszego planu taryfowego).

Jeśli jesteśmy użytkownikami Flexa zgarniemy dodatkowe 5 GB, wpisując LUKRECJA w aplikacji, w zakładce „Kody promocyjne”.

Na jednym numerze można aktywować tylko jeden dodatkowy pakiet GB za gole. Aktywacji można dokonać do godziny 23, 23 września 2022 roku, więc należy się pospieszyć. Promocyjne GB są ważne 3 dni od daty aktywacji i obowiązują tylko w kraju.

Warto przypomnieć, że w aplikacji Mój Orange każdej środy można odebrać inny bonus, do którego mają prawo abonenci. W tym tygodniu operator proponuje aktywację Cyber Tarczy za 0 złotych na miesiąc.