Samsung Galaxy Watch 3 zyskuje specjalną wersję „z misiami”, tuż przed premierą kolejnej generacji

Zegarek Samsung Galaxy Watch 3 ma już za sobą prawie 10 miesięcy obecności na rynku i już wkrótce poznamy jego następcę. Pewnie dlatego producent zdecydował się, że spróbuje jeszcze raz zarobić na smartwatchu, wprowadzając jego nową wersję.

Galaxy Watch 3 „z misiem”

Specjalna wersja zegarka Galaxy Watch 3, nazwana TOUS Edition, została ogłoszona na hiszpańskiej stronie Samsunga. Oparta jest ona na klasycznej edycji 41 mm, ale modyfikuje niektóre elementy, czyniąc smartwatch bardziej stylowym.

Najbardziej zauważalne jest wykończenie obracanego pierścienia wokół ekranu. Zamiast błyszczącego materiału, wykorzystano tutaj matowe malowanie, co nadaje całości poczucia produktu premium. Dotyczy to zarówno opcji w kolorze czarnym, jak i różowego złota.

Oprócz tego, Galaxy Watch 3 TOUS Edition znajduje się w zestawie z silikonowym paskiem z logo TOUS, o charakterystycznym wzorze małego misia. Ostatnim dodatkiem są dedykowane tarcze zegara, zaprojektowane tak, by eksponować współpracę z tym hiszpańskim producentem biżuterii.

Mało prawdopodobne, by powyższa wersja Galaxy Watch 3 trafiła do Polski – przynajmniej na razie nie widzę jej na stronie TOUS. W zagranicznych sklepach internetowych kosztuje ona 495 dolarów, czyli o 100 dolarów więcej niż podstawowa wersja.

Galaxy Watch 3 wciąż warty uwagi

Choć wyczekujemy już premiery Galaxy Watch 4, to trzecia generacja smartwatcha Samsunga wciąż się znakomicie trzyma. Już po premierze Galaxy Watch 3 był zegarkiem godnym polecenia, a po miesiącach obecności na rynku doczekał się on już obniżek cen, a także aktualizacji oprogramowania, które wprowadziło możliwość pomiaru ciśnienia krwi oraz przeprowadzenia prostego testu EKG. Jak te funkcje wypadają w praktyce – przeczytacie w tekście poniżej.