To najlepszy moment, by kupić Galaxy Watch 3! Nie dość, że dostał nową aktualizację (z EKG), to jeszcze… mocno staniał!

Ostatnia aktualizacja:

Nie przesadzę twierdząc, że aktualnie jest najlepszy moment na kupno Galaxy Watch 3 z polskiej dystrybucji. Smartwatch właśnie dziś otrzymał aktualizację, dzięki której stał się urządzeniem jeszcze lepiej monitorującym nasze zdrowie. Żeby tego było mało, trafił na promocję, w ramach której możecie go kupić aż o kilkaset złotych taniej! Szczegóły? Bardzo proszę!

Elektrokardiogram i pomiar ciśnienia krwi w zegarku

Samsung Galaxy Watch 3 zadebiutował na polskim rynku w sierpniu ubiegłego roku. Dość powiedzieć, że od tamtego czasu wcale się nie zestarzał – oto bowiem właśnie dziś otrzymał aktualizację, która dodaje mu bardzo ważne, zwłaszcza z punktu widzenia trwającej pandemii koronawirusa, funkcje.

Od dziś na zegarkach Galaxy Watch 3 możecie instalować aktualizację, która zawiera aplikację Samsung Health Monitor. To właśnie za jej pomocą smartwatch otrzyma dwie funkcje – EKG oraz pomiar ciśnienia krwi.

Oczywiście należy pamiętać, że smartwatch nie jest urządzeniem medycznym, ale pozwala stale, na bieżąco, monitorować stan naszego zdrowia – zwłaszcza po ówczesnym (i zalecanym przez producenta!) – skalibrowaniu funkcji elektrokardiogramu z wykorzystaniem profesjonalnego ciśnieniomierza.

Aktualizacja jest dostępna zarówno dla Samsunga Galaxy Watch 3, jak i dla Samsunga Galaxy Watch Active 2.

Nowa aktualizacja i obniżka ceny aż o cztery stówki

Wiem, że na to info czekaliście! Promocja wystartowała w sklepie RTV Euro AGD i obejmuje wszystkie warianty Samsunga Galaxy Watch 3. Co najważniejsze, żadna z nich nie została w żaden sposób zdyskryminowana – obniżka na wszystkie modele jest dokładnie taka sama i wynosi aż 400 złotych!

Spójrzmy zatem, jak przedstawiają się ceny poszczególnych wariantów zegarka w promocji:

Promocja trwa od dziś do 7 marca.

Wpis powstał przy współpracy z RTV Euro AGD

Aktualizacja:

Nowe funkcje, w tym pomiar EKG, działają jedynie na zegarkach podłączonych do smartfonów Samsunga.