To najlepszy moment, by kupić Galaxy Watch 3! Nie dość, że dostał nową aktualizację (z EKG), to jeszcze… mocno staniał!

Nie przesadzę twierdząc, że aktualnie jest najlepszy moment na kupno Galaxy Watch 3 z polskiej dystrybucji. Smartwatch właśnie dziś otrzymał aktualizację, dzięki której stał się urządzeniem jeszcze lepiej monitorującym nasze zdrowie. Żeby tego było mało, trafił na promocję, w ramach której możecie go kupić aż o kilkaset złotych taniej! Szczegóły? Bardzo proszę!

Elektrokardiogram i pomiar ciśnienia krwi w zegarku

Samsung Galaxy Watch 3 zadebiutował na polskim rynku w sierpniu ubiegłego roku. Dość powiedzieć, że od tamtego czasu wcale się nie zestarzał – oto bowiem właśnie dziś otrzymał aktualizację, która dodaje mu bardzo ważne, zwłaszcza z punktu widzenia trwającej pandemii koronawirusa, funkcje.

Od dziś na zegarkach Galaxy Watch 3 możecie instalować aktualizację, która zawiera aplikację Samsung Health Monitor. To właśnie za jej pomocą smartwatch otrzyma dwie funkcje – EKG oraz pomiar ciśnienia krwi.

Oczywiście należy pamiętać, że smartwatch nie jest urządzeniem medycznym, ale pozwala stale, na bieżąco, monitorować stan naszego zdrowia – zwłaszcza po ówczesnym (i zalecanym przez producenta!) – skalibrowaniu funkcji elektrokardiogramu z wykorzystaniem profesjonalnego ciśnieniomierza.

Aktualizacja jest dostępna zarówno dla Samsunga Galaxy Watch 3, jak i dla Samsunga Galaxy Watch Active 2.

Nowa aktualizacja i obniżka ceny aż o cztery stówki

Wiem, że na to info czekaliście! Promocja wystartowała w sklepie RTV Euro AGD i obejmuje wszystkie warianty Samsunga Galaxy Watch 3. Co najważniejsze, żadna z nich nie została w żaden sposób zdyskryminowana – obniżka na wszystkie modele jest dokładnie taka sama i wynosi aż 400 złotych!

Spójrzmy zatem, jak przedstawiają się ceny poszczególnych wariantów zegarka w promocji:

Promocja trwa od dziś do 7 marca.

Wpis powstał przy współpracy z RTV Euro AGD

Aktualizacja:

Nowe funkcje, w tym pomiar EKG, działają jedynie na zegarkach podłączonych do smartfonów Samsunga.