GTA V
GTA V

Grand Theft Auto 5 na next-geny w zaskakująco niskiej cenie

Rockstar Games postanowiło darować sobie zamach na nasze portfele i zaoferować Grand Theft Auto 5 w bardzo okazyjnej cenie. Do 14 czerwca trwa promocja, która pozwoli ulepszyć popularną grę zaskakująco niskim kosztem.

Grand Theft Auto 5 przeżyło trzy generacje

Najpopularniejsza gra w historii Rockstar zamienia się powoli w Skyrima. Bethesda odpalała swojego legendarnego RPG na lodówkach, a Grand Theft Auto 5 niedługo pojawi się na trzeciej generacji konsol.

Grand Theft Auto V
Screenshot z GTA V

Grand Theft Auto V nie będzie oferować żadnej nowej zawartości w ramach swojej next-genowej wersji. Dostaniemy jednak całą masę technicznych usprawnień, które pozwolą posiadaczom PlayStation 5 lub Xbox Series X zagrać w popularną grę akcji w dużo lepszej jakości.

Dostępna będzie natywna rozdzielczość 4K, stałe 30 klatek i Ray Tracing na obu konsolach nowej generacji. Dostaniemy również Performance Mode, który pozwoli na grę w 60 klatkach i upscalowanym 4K oraz Performance RT Mode. Jak sama nazwa wskazuje, ten ostatni tryb pozwoli na grę z Ray Tracingiem w 60 klatkach na sekundę.

Niska cena Grand Theft Auto 5

Ulepszenie z wersji PS4 lub X360 do wersji next-genowej jest niestety płatne. Dobra wiadomość jest taka, że cena nie jest wysoka. Do 14 czerwca trwa promocja, która pozwoli kupić nowe wersje Grand Theft Auto 5 w mocno obniżonej cenie. W PlayStation Store preorder kosztuje 42,25 złotych, a w Microsoft Store dwa razy więcej – 84,50 złotych.

Mamy również dobrą wiadomość dla osób, które mają za sobą kampanię i są zainteresowane wyłącznie grą online. 15 marca, w dniu premiery gry, do sklepu trafi też GTA Online, oddzielna aplikacja dostępna całkowicie za darmo przez pierwsze trzy miesiące dla szczęśliwych posiadaczy PlayStation 5.

Chociaż wielu graczy pewnie będzie zdania, że Grand Theft Auto 5 powinno być darmowe, Rockstar zaoferuje w ramach next-genowej wersji kilka bardzo kuszących opcji. Osoby, które kupiły już konsolę nowej generacji, regularnie szukają okazji, żeby sprawdzić ją na bardziej wymagających warunkach. Grand Theft Auto 5 może zrobić wrażenie na wielu graczach w 4K z włączonym Ray Tracingiem.