AppGallery plus logo Getin Noble Bank edytowane

Bankowość mobilna Getin Noble Bank w AppGallery. Kolejny bank z integracją HMS

Z tygodnia na tydzień informujemy o kolejnych popularnych aplikacjach jakie trafiają do AppGallery. Tym razem przyszła kolej na następne banki. Wersje aplikacji Getin Mobile i Noble Mobile z obsługą Huawei Mobile Services są już teraz dostępne do pobrania w sklepie.

Getin Noble Bank z Huawei Mobile Services

Przypływ kolejnych aplikacji do AppGallery trwa w najlepsze. Po Żappce i aplikacji SMYK przyszedł czas na kolejny bank. Jak informuje Huawei Polska, do sklepu trafiła właśnie bankowość mobilna Getin Noble Bank, czyli aplikacje dwóch banków – Getin Mobile i Noble Mobile. Banki te już wcześniej znajdowały się w sklepie z aplikacjami Huawei, jednakże nie były one dostępne dla wszystkich. Teraz nie występują już żadne ograniczenia, gdyż programy zostały w pełni zintegrowane z HMS.

Kolejne aplikacje trafiają do AppGallery (fot. Huawei)

Z uwagi na pełną integrację z Huawei Mobile Services, wszyscy użytkownicy smartfonów i tabletów od chińskiego producenta, mogą zainstalować je na swoich urządzeniach. Właściciele sprzętów, które nie obsługują usług Google, między innymi Huawei P40 Pro Plus czy Huawei Mate 30 Pro, mogą teraz w pełni cieszyć się ze wszystkich oferowanych przez aplikacje możliwości. Osoby posiadające urządzenia Huawei działające w oparciu o HMS, mogą swobodnie korzystać z obsługi płatności mobilnych BLIK, w tym płatności na telefon, jak z próśb o wykonanie przelewu.

Integracja aplikacji Getin Noble Banku z HMS nastąpiła zaledwie trzy miesiące od momentu dołączenia tych aplikacji do AppGallery, co pokazuje, że ten proces przebiegł bardzo sprawnie. Nie spoczywamy na laurach i już w najbliższym czasie zaoferujemy naszym użytkownikom kolejne integracje z HMS, również w sektorze bankowym.Witold Walczak, dyrektor rozwoju ekosystemu Huawei CBG Polska

Przedstawiciele banku zwracają uwagę na fakt, że większość klientów korzysta teraz z urządzeń mobilnych do wykonywania operacji, a wraz z udostępnieniem aplikacji kolejnej grupie osób, te liczby powinny jeszcze bardziej wzrosnąć.

Nasi klienci bardzo chętnie sięgają po wszelkiego rodzaju nowości technologiczne. Bankowość mobilna to obecnie najczęstszy wybór. Cieszymy się, że teraz również użytkownicy smartfonów Huawei opartych o HMS mogą pobrać nasze aplikacje i korzystać z ich funkcjonalności. Jesteśmy przekonani, że nasi klienci też to docenią.Marta Dałkiewicz, dyrektor departamentu bankowości elektronicznej w Getin Noble Bank
Aplikacje Getin Mobile, Noble Mobile w AppGallery - screeny z AppGallery
Aplikacje Getin Mobile i Noble Mobile dostępne w AppGallery z obsługą HMS (fot. Getin Noble Bank)

Aplikacje Getin Noble Banku umożliwiają użytkownikom szybką i bezpieczną autoryzację zlecanych poleceń, bez konieczności przepisywania jednorazowych haseł SMS, za sprawą usługi Mobilnej Autoryzacji. Oprócz tego, w ręce klientów oddane są takie narzędzia jak Sejf, który pozwala dowolnie blokować i odblokowywać środki na rachunku, czy też możliwości szybkiego połączenia się z infolinią za pomocą jednego przycisku w aplikacji.

Na bieżąco z nowościami w AppGallery

Huawei na bieżąco przekazuje informacje odnośnie dostępności nowych aplikacji na stronie facebookowej AppGalleryPL. Można tam także znaleźć wieści o ofertach i promocjach, jakie przygotował producent dla swoich klientów.