Facebook Messenger nie działa awaria
Messenger - awaria

Facebook Messenger padł. Awaria jest rozległa

Jeśli próbujemy właśnie wysłać jakąkolwiek wiadomość przez Messengera, to może lepiej spróbujmy wykorzystać inny komunikator. Aplikacja zarządzana przez Metę (Facebook) jest niedysponowana.

Messenger nie działa

Mnożą się zgłoszenia dotyczące Facebook Messengera. Awaria jest coraz bardziej dotkliwa. O problemach raportuje kilka tysięcy osób. Inni po prostu nie wiedzą, co się dzieje.

(źródło: downdetector.pl)

Wystarczy, że chcieliśmy się podzielić jakimś memem albo głosówką – nie ma takiej opcji. Messenger ledwo zipie. Jedni nie są w stanie zalogować się do usługi, inni czekają małą wieczność, zanim dojdzie do nich raport o wysłanej wiadomości.

Nic dziwnego, że wiele osób tymczasowo przerzuciło się na konkurencyjne komunikatory. Na przykład Discord zauważył nagły wzrost liczby użytkowników. Co ciekawe, nawet WhatsApp, który przecież też jest częścią konglomeratu Meta, działa bez zarzutu. Problemy ma głównie Messenger – Facebook i Instagram jako tako da się używać.

Usterka pewnie zostanie szybko usunięta. Jeszcze chwila i będziemy mogli ponownie wysyłać reakcyjne gify bez żadnych opóźnień.

[AKTUALIZACJA]

Awaria została szybko naprawiona, choć wyglądała groźnie!