wow zdziwienie zaskoczenie niespodzianka smartfon

Jak tłusty czwartek, to i grube promo – klienci Orange i T-Mobile, to coś dla Was

Promocje, wszędzie te promocje! I nie zapowiada się na to, żeby miało być ich mniej. Wręcz przeciwnie – cały czas pojawiają się kolejne. Tym razem mamy bardzo ciekawe oferty dla klientów sieci Orange i T-Mobile.

Reklama

Przyznawać się – ile zjedliście już dzisiaj pączków? My w redakcji tyle, że czujemy się dwa razy ciężsi niż na co dzień. Tłusty czwartek przyniósł jednak nie tylko wymówkę do wsuwania pączków jeden za drugim, ale też grube promocje dla klientów Orange i T-Mobile. Częstujcie się!

Promocje dla klientów Orange na Tłusty Czwartek i Walentynki 2021

Klienci Orange nie mogą narzekać na brak atrakcyjnych promocji. Na Walentynki 2021 operator przygotował specjalną ofertę, w ramach której zapłaci za klientów dwie pierwsze raty za smartfon – wystarczy, że wybiorą oni Plan Mobilny 55 lub 75 albo dowolny pakiet Orange Love.

Wciąż obowiązuje też promocja, dzięki której klienci Orange mogą zyskać dodatkowy rabat w wysokości nawet 600 złotych na zakup Galaxy S20 FE lub smartfona z serii Galaxy S21 – wystarczy, że oddadzą oni swój stary sprzęt.

A to jeszcze nie koniec, bo operator właśnie poinformował o kolejnych promocjach dla swoich klientów. Tylko dziś, tj. 11 lutego 2021 roku, w godzinach od 19 do 21, w aplikacji Mój Orange będzie można pobrać kod rabatowy i kupić smartfon „w okazyjnej cenie”. Operator nie podaje jednak, o jakim modelu mowa – musicie to sprawdzić sami. Oferta jest limitowana – jeżeli cena będzie „zabójczo atrakcyjna”, wszystkie dostępne sztuki mogą rozejść się w takim samym tempie, jak pączki w Tłusty Czwartek.

Aktualizacja: jest to 100 złotych rabatu na smartfon Oppo A73 lub Huawei P40 Lite 5G.

Mój Orange promocje Happy Hours
źródło: Biuro Prasowe Orange Polska

Ponadto Orange ma też specjalną promocję dla użytkowników oferty na kartę – do 14 lutego 2021 roku mogą oni włączyć nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y oraz 5 GB internetu na 5 dni za 0 złotych. Aby to zrobić, trzeba mieć aktywne konto, wejść do aplikacji Mój Orange i przejść do zakładki „Dla Ciebie”, a następnie kliknąć przycisk „Wyślij SMS” – program sam przygotuje i wyśle wiadomość.

Regulamin promocji „Tłusty czwartek” (PDF)

A to jeszcze nie wszystko! Klienci, którzy w Walentynki 2021 zalogują się adresem e-mail do aplikacji Mój Orange, przejdą do zakładki „Dla Ciebie” i klikną przycisk „Wyślij SMS”, otrzymają w prezencie pakiet 5 GB internetu, ważny przez 5 dni.

Warto też przypomnieć, że osoby, które po raz pierwszy pobiorą tę aplikację i założą konto na dane oraz adres mejlowy, podane podczas zawierania umowy z operatorem, dostaną za darmo pakiet 20 GB, ważny przez 60 dni.

Promocje dla klientów T-Mobile

T-Mobile nie jest aż tak hojne, ale też ma atrakcyjną ofertę dla swoich klientów. Od piątku, 12 lutego, do niedzieli, 14 lutego 2021 roku mogą oni odebrać dodatkowy pakiet 3 GB. Można to zrobić za pośrednictwem aplikacji Mój T-Mobile lub poprzez wysłanie SMS-a o treści HF na bezpłatny numer 80800.

Użytkownicy ofert na kartę i MIX będą mieli 7 dni na jego wykorzystanie, natomiast osoby z abonamentem do końca bieżącego okresu rozliczeniowego. Jedna osoba może skorzystać z tej promocji tylko jeden raz.