Xiaomi Mi Watch Lite

Xiaomi Mi Watch Lite w prezencie od T-Mobile. Gdzie jest haczyk?

Wszyscy lubimy dostawać coś w prezencie. T-Mobile nie jest jednak Świętym Mikołajem i nie da swoim klientom gratisu (w postaci smartwatcha Xiaomi Mi Watch Lite) bezinteresownie. Oferta mimo wszystko jest jednak interesująca.

Reklama

Xiaomi Mi Watch Lite w prezencie od T-Mobile

Xiaomi Mi Watch Lite kosztuje aktualnie 199 złotych (regularna cena to zaś 249 złotych), więc jego zakup nie jest jakimś szczególnie dużym wydatkiem. T-Mobile przygotowało jednak promocję, dzięki której klienci mogą otrzymać go w prezencie. W jaki sposób?

Nie trzeba dużo robić – wystarczy wybrać ofertę na abonament i dobrać do niej smartfon Redmi Note 9T 5G (T-Mobile informuje, że aktualnie jest to najbardziej przystępny cenowo smart-telefon z modemem 5G w jego portfolio). Z promocji mogą skorzystać zarówno obecni, jak i nowy klienci.

Ci ostatni mogą jednak liczyć na zdecydowanie korzystniejszą ofertę, ponieważ promocja, w ramach której otrzymają w prezencie smartwatch Xiaomi Mi Watch Lite przy zakupie smartfona Redmi Note 9T 5G, łączy się z promocją, zwalniającą klientów przenoszących numer z innej sieci z opłaty abonamentowej i rat za urządzenie przez pierwsze sześć miesięcy.

promocja T-Mobile abonament 6 miesięcy za 0 złotych
źródło: Biuro Prasowe T-Mobile Polska

Dla przykładu, jeśli klient wybierze taryfę M z nielimitowanym internetem za 55 złotych miesięcznie, zapłaci za smartfon 30 rat po 35 złotych każda plus 39 złotych opłaty początkowej, czyli w sumie 1089 złotych, podczas gdy cena Redmi Note 9T 5G zaczyna się w Polsce od 1199 złotych, a tutaj klient dostanie jeszcze w prezencie smartwatch Xiaomi Mi Watch Lite.

T-Mobile ma również podobną ofertę dla osób, które wybiorą inny smartfon zamiast Redmi Note 9T 5G – one także nie będą musiały płacić przez sześć miesięcy opłaty abonamentowej i rat za urządzenie.

Ponadto operator oferuje bezpłatny dostęp do internetu światłowodowego do końca 2021 roku (przy umowie zawieranej na 24 miesiące), a także ofertę internetu mobilnego z pakietem 30 GB za 30 złotych miesięcznie (35 złotych z urządzeniem), w przypadku której przez pierwsze sześć miesięcy klient nie będzie musiał płacić opłaty abonamentowej.