Karta wielowalutowa
Karta wielowalutowa 2.0 (fot. Cinkciarz.pl)

Nową kartę Cinkciarz.pl udostępnisz komu tylko chcesz

Polskiego fintechu Cinkciarz.pl chyba nie trzeba przedstawiać. Firma od lat oferuje bezproblemowe rozwiązania wymiany walut, a także fizyczne karty płatnicze. Ich nowy produkt, karta wielowalutowa 2.0 pozwoli udostępnić ją w prosty sposób każdemu, komu chcemy. 

Nowa karta wielowalutowa 2.0 z możliwością udostępniania

Fintech Cinkciarz już od jakiegoś czasu oferował karty płatnicze umożliwiające płacenie w złotówkach, a także w innych walutach, za granicą i w zagranicznych sklepach internetowych. Takie rozwiązanie jest o tyle korzystne, że płatności można dokonać w walucie, która została zakupiona już wcześniej. Można dzięki temu uniknąć niekorzystnego przewalutowania przez bank, czy innych pośredników.

Fintech właśnie wprowadził kartę wielowalutową 2.0, czyli nowy produkt mający znacząco ułatwić udostępnienie swojej karty innym osobom. Na czym to polega? Posiadacz karty może z poziomu panelu na stronie internetowej lub poprzez aplikację udostępnić ją oraz zasilać jej konto.

Karta wielowalutowa
Karta wielowalutowa 2.0 (fot. Cinkciarz.pl)

Dodatkowa osoba, na przykład małżonek, dziecko, czy pracownik firmy, dokonuje darmowej i szybkiej rejestracji na stronie i już ma możliwość korzystania z udostępnionej karty. Oczywiście sam właściciel konta ma z poziomu swojego panelu dokładny podgląd rachunku, może dzielić jego saldo z np. współmałżonkiem, ustawiać limity transakcji i w przejrzysty sposób kontrolować wydatki. 

„Obserwujemy bardzo duże zainteresowanie kartami wielowalutowymi. Klienci dostrzegają ich zalety i przewagi nad bankowymi debetówkami. Karta wielowalutowa 2.0 i jej nowa funkcjonalność to może być znaczna oszczędność dla rodzin i dla firm, ale też na przykład ciekawy prezent dla podróżujących za granicę czy kupujących w międzynarodowych sklepach” Piotr Kiciński, wiceprezes Cinkciarz.pl

Płatności także telefonem lub zegarkiem

Na koniec warto wspomnieć, że Cinkciarz.pl oferuje dedykowaną aplikację mobilną dostępną na systemy Android i iOS służącą do obsługi swoich kart. Cinkciarza można swobodnie używać również do płacenia smartfonem lub zegarkiem. 

Fintech oferuje integrację z popularnymi systemami płatności mobilnych, takimi jak Apple Pay, Google Pay, Garmin Pay i Fitbit Pay. Fizyczną kartę wielowalutową możemy zamówić z wysyłką Pocztą Polską, kurierem oraz do Paczkomatów, co polski fintech zaoferował jako pierwszy na rynku finansowym.