(fot. Tabletowo.pl)

Dwa miesiące Apple TV+ za darmo! Nie ma nad czym się zastanawiać

Mamy świetną wiadomość dla wszystkich, którzy chcą wypróbować lub powrócić do Apple TV+. Z okazji premiery filmu „Wyzwolenie” z Willem Smithem, możecie uzyskać dostęp do usługi za darmo na dwa miesiące.

Apple TV+ za darmo na dwa miesiące

Zbliżające się święta, a wraz z nimi dni wolne, mogą dla wielu być świetną okazją, aby zobaczyć nieobejrzane jeszcze seriale i filmy. Jeśli interesują Was produkcje dostępne na platformie Apple TV+, to zaległości nadrobicie bez żadnych opłat.

Apple TV+ Wyzwolenie
(fot. Apple)

Apple, z okazji premiery filmu „Wyzwolenie” z Willem Smithem, zdecydowało się na rozdanie dwumiesięcznych wersji próbnych swojej usługi VOD. Warto tutaj podkreślić, że promocja dotyczy wszystkich osób, które nie posiadają obecnie aktywnej subskrypcji. Mogą z niej więc skorzystać nie tylko nowi użytkownicy, ale również pozostali, którzy wcześniej zrezygnowali z platformy streamingowej z Cupertino.

W związku z tym, że promocja związana jest z premierą filmu „Wyzwolenie”, to wypada wspomnieć o tej produkcji. Opis filmu w Apple TV+ przedstawia się następująco:

Film inspirowany wciągającą, prawdziwą historią mężczyzny, który dla rodziny i wolności zrobiłby wszystko. Gdy Peter, zniewolony mężczyzna, ryzykuje życie i ucieka, by wrócić do rodziny, wyrusza w niebezpieczną podróż pełną miłości i siły.

Apple nie podaje zbyt wielu szczegółów, więc należy dodać, że historia, która posłużyła do stworzenia opisywanego filmu, oparta jest na losach Whipped Petera (ang. ubiczowany Peter), który był jednym z niewolników na plantacji w parafii St. Landry w stanie Luizjana. Po ucieczce z niewoli wykonano mu zdjęcie, na którym widać było liczne ślady po chłoście, co pozwoliło pokazać światu brutalność niewolnictwa, a także stanowiło silny argument w rękach abolicjonistów.

Oczywiście darmowy dostęp do Apple TV+ zapewnia możliwość obejrzenia wszystkich seriali i filmów na platformie. Warto podkreślić, że nie brakuje naprawdę dobrych produkcji – np. „For All Mankind”, „Finch” czy „Ted Lasso”.

Jak skorzystać z promocji?

W celu uzyskania dwóch darmowych miesięcy z Apple TV+ wystarczy tylko odwiedzić stronę apple.co/willgift i postępować zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie.

Rzecz jasna, jeśli nie chcemy być obciążeni kosztami abonamentu, przed upływem dwóch miesięcy musimy zrezygnować z subskrypcji. W przeciwnym wypadku, zapłacimy 34,99 złotych za kolejny miesiąc usługi.