Allegro Smart! na start
źródło: Allegro

Propozycja nie do odrzucenia: 5 dostaw za darmo dla wszystkich w promocji Allegro Smart! na start

Globalna pandemia COVID-19 przyczyniła się do rozkwitu branży e-commerce, ponieważ zamknięci w domach konsumenci zaczęli na potęgę kupować przez internet. Dzięki Allegro Smart! można sporo zaoszczędzić na kosztach przesyłki. A za sprawą tej promocji, z usługi będą mogli skorzystać za darmo wszyscy zainteresowani!

Allegro Smart! się opłaca… jeśli dużo zamawiasz

Przyznaję – do Allegro Smart! podchodziłem trochę jak pies do jeża, ponieważ przed jego aktywacją raczej rzadko kupowałem coś na tej platformie (teraz moim pierwszym wyborem jest AliExpress, które uwielbiam). Kiedy jednak pojawiła się promocja, pozwalająca wykupić tę usługę na rok w obniżonej cenie, zdecydowałem się na nią i… nagle zacząłem zamawiać więcej na Allegro. Okazuje się bowiem, że zakupy są znacznie przyjemniejsze i atrakcyjniejsze pod względem kosztów, kiedy nie trzeba dodatkowo płacić za przesyłkę!

Warto też wspomnieć o specjalnej ofercie dla studentów, w ramach której żacy mogą korzystać z Allegro Smart! przez pół roku za darmo, a później za 39 złotych na rok (zamiast 49 złotych). Ponadto można również wykupić miesięczny abonament, ale po ostatniej podwyżce (z 8,99 złotych na 10,99 złotych) jest to całkowicie nieopłacalna inwestycja (w dłuższej perspektywie, bo jeśli komuś potrzebna tylko na miesiąc, to nawet w wyższej cenie jest to atrakcyjna oferta).

Przetestuj za darmo Allegro Smart! Nie zapłacisz nic za pierwszych pięć dostaw

Mimo że Allegro Smart! to naprawdę opłacalna inwestycja, to platforma wciąż musi zachęcać do aktywowania tej usługi. A wystarczy szybko przeliczyć i okaże się, że już przy szóstej dostawie do Paczkomatu (która najczęściej kosztuje 8,99 złotych) koszt rocznej subskrypcji się zwraca i potem użytkownik wychodzi tylko na plus.

Niektórzy jednak wciąż nie korzystają z Allegro Smart!, inni natomiast zrezygnowali z tego. Bez względu na to, do której grupy należycie możecie skorzystać z najnowszej promocji i zagwarantować sobie 5 dostaw za darmo na rok!

promocja Allegro Smart! za darmo 5 dostaw na start
źródło: Allegro

I nie tylko, ponieważ osoby, które korzystają z Allegro Smart!, mają również dostęp do specjalnych ofert cenowych na wybrane produkty, a także promocji festiwalu zakupowego Smart! Week.

Promocja jest skierowana do wszystkich klientów, którzy aktualnie nie mają aktywnej usługi Allegro Smart! Mogą więc z niej skorzystać zarówno nowi użytkownicy, jak i ci, którzy w przeszłości korzystali z niej, ale aktualnie nie mają wykupionego żadnego abonamentu.

Promocyjną usługę można włączyć do 31 maja 2021 roku, a pakiet 5 dostaw za darmo wykorzystać przez 12 miesięcy. Po jej wyczerpaniu, Allegro automatycznie wyłączy promocję i nie obciąży klienta żadnymi opłatami, ponieważ platforma podczas jej aktywacji nie wymaga podpięcia karty płatniczej.

Regulamin akcji promocyjnej Smart! na Start