Allegro Smart! przez pół roku za darmo dla studentów

Allegro Smart! to wygodna usługa, która zapewnia darmową dostawę do Paczkomatów oraz kurierem, po przekroczeniu przez użytkownika określonej kwoty zamówienia. Allegro postanowiło wyjść naprzeciw potrzebom studentów i przygotowało dla nich specjalną ofertę.

Reklama

6 miesięcy Allegro Smart! Student za darmo

Nawet jeśli tylko raz czy dwa na miesiąc zamawiamy coś na Allegro, to kwoty za dostawy potrafią się niemiłosiernie kumulować. Wtedy usługa Allegro Smart! jest naprawdę przydatna. Po przekroczeniu kwoty zamówienia 40 złotych nie płacimy za dostawę do Paczkomatu, zaś gdy produkt kosztuje więcej niż 100 zł, również za przesyłkę kurierską. Do tego mamy darmowe zwroty oraz promocje, specjalnie przygotowane dla użytkowników usługi.

Klasyczne Allegro Smart! kosztuje 49 zł rocznie. Jednak teraz firma przygotowała specjalną wersję usługi dla studentów – za 39 zł rocznie. Dodatkowo, ci z nich, którzy zdecydują się na wypróbowanie nowej propozycji Allegro, nie zapłacą za nią ani grosza przez pierwsze 6 miesięcy. Po tym czasie mogą będą mogli zdecydować, czy zechcą zapłacić za kolejne miesiące – Allegro samo z siebie nie pobierze żadnej opłaty.

Są też dodatkowe bonusy

Allegro Smart! Student wnosi oprócz tego kilka naprawdę przyjemnych bonusów. Na przykład studenci będą otrzymywać kody zniżkowe do Multikina, blinkee.city, Flixbusa, Heyah i T-Mobile.

Już teraz T-Mobile ogłosiło, że abonentom Allegro Smart! Student będzie przysługiwać pakiet 7 GB darmowego internetu. Wystarczy wejść na stronę www.allegro.pl/smart, zalogować się, wygenerować specjalny kod i wysłać go SMS-em na numer 80700.

Jak dołączyć do Allegro Smart! Student?

To dość proste. Jeśli nie mamy jeszcze aktywnej usługi Allegro Smart!, to trzeba udać się na stronę rejestracji. Tam spośród listy uczelni, wybieramy tę, na której studiujemy. Swoje dane potwierdzamy podaniem adresu mailowego w domenie uczelni lub skanem legitymacji studenckiej. Weryfikacja danych nie powinna potrwać zbyt długo.

Rejestracja w Allegro Smart! Student, gdy już mamy wykupione podstawowe Allegro Smart!

Jeśli już mamy aktywną usługę Allegro Smart!, to serwis anuluje naszą pierwszą subskrypcję, zwróci nam na konto jej koszt (za niewykorzystany okres), a włączy nam członkostwo w Allegro Smart! Student.

Nie widzę powodów, dla których studenci mieliby nie skorzystać z nowej opcji Allegro. To naprawdę dobry pomysł na zaoszczędzenie paru złotych.