realme 8i

Jest już data premiery realme 8i w Polsce. Jeden z operatorów zdradził nawet ceny

Jeden z najnowszych smartfonów realme za kilka dni trafi do oficjalnej dystrybucji w Polsce. Choć producent nie zdradził ceny realme 8i, to poznaliśmy ją z innych źródeł.

Smartfon z niższej półki, ale z ekranem 120 Hz

Jednym z najważniejszych elementów nowego realme 8i z pewnością jest ekran o przekątnej 6,6 cala. Odświeżanie wyświetlacza w 120 Hz jest wciąż stosunkowo rzadko spotykane w nowych smartfonach, zwłaszcza tych nieco tańszych, ale realme śmiało podąża za trendami. Telefon, który wkrótce zadebiutuje w Polsce będzie mógł pochwalić się właśnie takim panelem.

realme 8i

Oprócz tego, będzie też pierwszym w Europie modelem z procesorem MediaTek Helio G96. Dodatkowo, jego właściwości fotograficzne będą mogły równać do konkurencji pokroju Redmi 10, dzięki wykorzystaniu matrycy aparatu o rozdzielczości 50 Mpix. Kolejne dwa moduły dysponują sensorami po 2 Mpix każdy. Całość zasili bateria o pojemności 5000 mAh, ładowana przez USB-C z mocą 18 W.

Cena realme 8i ujawniona

Co ciekawe, choć realme nie zdradziło, jakiej ceny należy się spodziewać za realme 8i, zrobił to Play. W cenniku operatora smartfon już się pojawił i zgodnie z doniesieniem GSMONLINE, sprzęt będzie kosztował 849 złotych.

realme 8i

Realme zapowiedziało, że premiera nowego realme 8i w Polsce odbędzie się 6 listopada. W przyszłą środę będzie się zatem sporo działo – w tym samym dniu do grona nowych tabletów dołączy Nokia T20.