Microsoft Flight Simulator Xbox One
Microsoft Flight Simulator

Grasz w Microsoft Flight Simulator 2020? Pobierz za darmo pakiet pięciu polskich lotnisk!

Pomimo tego, że Microsoft Flight Simulator 2020 to naprawdę przeogromna gra, trudno wymagać od jej twórców, by ci przygotowali do niej wszystkie istniejące lotniska świata, nawet przy pomocy sztucznej inteligencji. Nie oznacza to jednak, że jesteśmy skazani tylko na obiekty obecne w podstawowej wersji gry, jak i w opcjonalnych płatnych dodatkach przygotowanych przez Microsoft.

Reklama

Pięć darmowych lotnisk do Microsoft Flight Simulator 2020!

Kreatywność niektórych fanów gier wideo, jak wszyscy dobrze wiemy, może być zaskakująca. Udowadnia to chociażby przeogromna modyfikacja fabularna do Wiedźmina 2, o której pisałem jakiś czas temu. Dziś jednak coś z nieco innej beczki – darmowy pakiet pięciu starannie wykonanych lotnisk z okolic Warszawy do gry Microsoft Flight Simulator 2020. Za tę paczkę lądowisk odpowiada twórca kryjący się pod pseudonimem Drzewiecki Design.

W skład Warsaw Airfields MSFS wchodzi pięć lotnisk:

  • EPKU Konstancin,
  • EPSJ Sobienie,
  • EPKQ Karczew,
  • EPGO Goraszka,
  • EPNC Chrcynno.

Drzewiecki Design – Warsaw Airfields MSFS możecie pobrać w pełni za darmo ze strony simMarket.

W tym momencie paczka waży lekko ponad 200 MB, ale już wkrótce waga ta z pewnością się zwiększy. Jest to spowodowane tym, że pakiet ma rozrosnąć się z 5 do aż 15 lotnisk! W takim tempie z pomocą uzdolnionych modderów Microsoft Flight Simulator 2020 z pewnością zostanie w najbliższym czasie rozbudowany o wiele nowych obiektów. Trzymam za to kciuki!

Microsoft Flight Simulator 2020 zadebiutował na PC 18 sierpnia 2020 roku, zgarniając na całym świecie fenomenalne oceny. Gra jeszcze w tym roku powinna trafić na konsole Xbox One, Xbox Series S, a także Xbox Series X.

Recenzja Microsoft Flight Simulator 2020