Ważne

HTC Puccini coraz bliżej. Co w sobie kryje?

Pierwsze plotki na temat 10-calowego tabletu HTC słyszałam już w lutym podczas targów MWC w Barcelonie, jednak nieznane były wtedy żadne szczegóły na jego temat czy też jego fotki. Od tego czasu dużo się zmieniło. Poznaliśmy już nazwę urządzenia – HTC Puccini, widzieliśmy kilka fotek prasowych (i tu), poznaliśmy szczątkowe parametry techniczne oraz dowiedzieliśmy się, że tablet odwiedził już FCC. Ale to jeszcze nie koniec. Do sieci przeciekły kolejne informacje na jego temat i screeny.

Dzisiejszy przeciek wskazuje na obecność w urządzeniu dwurdzeniowego procesora o częstotliwości taktowania 1,2GHz (a nie jak wcześniej informowaliśmy 1,5GHz), 4G, WiFi, kamerki, aparatu o rozdzielczości 8Mpix, Androida Honeycomb (nie wiadomo w której wersji, najprawdopodobniej 3.2) oraz ekranu o przekątnej 10″ i rozdzielczości 1280 x 800 pikseli.

Poniższe screeny potwierdzają także możliwość obsługi niektórych aplikacji rysikiem (funkcja Scribe) – podobnie, jak ma to miejsce w mniejszym bracie Puccini, HTC Flyer. Prawdopodobnie magiczne piórko będzie dołączone do zestawu z urządzeniem – tak samo, jak w przypadku mniejszego modelu.

Według Pocketnow premiera HTC Puccini ma nastąpić za dwa-trzy miesiące tak, by zdążyć jeszcze przed świątecznym sezonem zakupowym. Jeśli faktycznie tak będzie, tablet tajwańskiego producenta może być jednym z wielu ciekawych urządzeń, jakie znajdziemy na targach IFA 2011 w Berlinie, skąd będziemy zdawać obszerną relację.

źródło

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona