Zapomnijcie o HTC Flyer! Nadchodzi 10-calowy HTC Puccini

Nie lubię sytuacji, w których siedząc przed komputerem, patrząc na godzinę zdaję sobie sprawę, że muszę właśnie wychodzić na uczelnię, ale zaraz, zaraz… właśnie pojawił się temat na newsa. I co? Uczelnia może poczekać (pozdrowienia dla wykładowców z UJK ;)) Zwłaszcza, jeśli chodzi o kolejny tablet HTC – propozycja dla wszystkich, którzy uważają, że 7 cali to za mało.

W sieci pojawiła się pierwsza grafika przedstawiająca nadchodzący tablet HTC z ekranem o przekątnej 10 cali, będący większym bratem HTC Flyer. Na jego temat nie wiadomo praktycznie nic poza tym, że ma pracować w oparciu o Androida 3.0 Honeycomb i oferować 4G. Jego kodowa nazwa to HTC Puccini, ostateczna może być zupełnie inna.

Można się spodziewać, że tajwański producent pójdzie za ciosem i przedstawi urządzenie, będące ciekawą alternatywą dla obecnych już na rynku 10-calowych tabletów konkurencji. Mam na myśli przede wszystkim Asusa Eee Pad Transformera, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem klientów oraz nieco mniejszego iPada (9,7″), który wciąż zajmuje niekwestionowaną pozycję króla tabletowego rynku.

Z niecierpliwością czekam(y?) na kolejne informacje odnośnie 10-calowego tabletu HTC (Puccini?), a tymczasem spadam się trochę ponudzić :)

źródło

Komentarze

 • masaro1

  W tym tempie to za dwa lata będzie można kupić na prawdę dobry sprzęt w dobrej cenie :)

  • Ris

   Jeśli producenci nie zarzucą tabletów:)

 • Teraz iPad a za dwa lata coś nowego.

  • Zex

   iPad4 ;)

  • agn

   baton kakaowy z znaczkiem jabłka też byś kupił :) proszę Ciebie, jezeli pod jakimś artykułem masz zamiar ( a narazie robisz to pod każdym) pisać coś w typie: luz,apla nie przeskoczy; tylko apple itp to prosze Ciebie uprzejmie, nie rób tego. juz wszyscy wiedzą jak bardzo kochasz apple :)

 • rea

  zapomnijmy o czyms czegos jeszcze nie ma dla czegos co moze będzie.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona