Ważne

Czy tak wygląda HTC Puccini?

Nie wiadomo, czy grafiki, które pojawiły się dziś w sieci są przeciekiem dotyczącym prawdziwego tabletu HTC Puccini, czy jedynie owocem pracy wyjątkowo uzdolnionego artysty. Urządzenie znacząco różni się od swojego poprzednika, modelu Flyer, jednak zachowuje kilka jego najważniejszych cech: system operacyjny Android, stylową obudowę oraz obsługę specjalnego piórka i technologii Scribe.

Tylny panel przedstawionego na renderowanych grafikach HTC Puccini kryje elegancką, czarną obudowę ze zdobionymi akcentami, trzy głośniki (dość nietypowo jak na tablet, to jeden z powodów kwestionowania prawdziwości zdjęć urządzenia) oraz aparat o rozdzielczości 8 megapikseli z lampą błyskową.

Front tabletu Puccini wypełnia duży 10-calowy ekran dotykowy oraz oczko kamery do wideorozmów zlokalizowane na dole, pod wyświetlaczem (jako punkt odniesienia należy obrać logo sieci AT&T znajdujące się w prawym górnym rogu urządzenia). Przedstawione na grafice etui wyposażono w uchwyty przytrzymujące zarówno tablet, jak i dołączone do niego piórko.

Jeśli wierzyć szczątkowej specyfikacji, która jakiś czas temu pojawiła się w sieci, HTC Puccini będzie urządzeniem oferującym 10-calowy ekran dotykowy o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, dwurdzeniowy procesor Snapdragon MSM8660 1.5GHz, obsługę sieci LTE (4G) oraz system operacyjny Android w wersji Honeycomb 3.1 lub 3.2. Informacje na temat domniemanej najnowszej wersji oprogramowania Google, Ice Cream Sandwich, najprawdopodobniej są nieprawdziwe, a HTC Puccini trafi na rynek jeszcze przed jej premierą.

źródło

Komentarze

  • aaa

    Jeśli piórko w następnym Androidzie zyska pełną obsługę w API, to przerzucę się na tablet z piórkiem, może ten Puccini, a może coś lepszego, jeśli będzie wtedy. Pisanie na tablecie i możliwość precyzyjnego malowania na tablecie – mógłbym wtedy zapomnieć o papierze. Stylusy pojemnościowe są zbyt niedokładne i nie mają reakcji na siłę nacisku.

  • Wygląda nieźle, ciekawa jaka grubość.

  • aastelix

    Wygląda bardzo elegancko, ze wszystkich obecnych tabletów najbardziej przykuł moją uwagę. Ciekawe tylko na ile obrazki mogą okazać się prawdziwe, a na ile jest to twór bujnej wyobraźni autora.

  • Rakieta

    jeśli zachowają politykę cenową z flyera to życzę firmie HTC powodzenia ;) kto wybierze tablet tej firmy? zażarci fani marki? bo patrząc na to co oferuje konkurencja za dużo mniejsze pieniądze to nie ma o czym gadać

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona