Czy tak wygląda HTC Puccini? - Tabletowo.pl

Czy tak wygląda HTC Puccini?

Tabletowo.pl Czy tak wygląda HTC Puccini? Nowości Plotki / Przecieki

Nie wiadomo, czy grafiki, które pojawiły się dziś w sieci są przeciekiem dotyczącym prawdziwego tabletu HTC Puccini, czy jedynie owocem pracy wyjątkowo uzdolnionego artysty. Urządzenie znacząco różni się od swojego poprzednika, modelu Flyer, jednak zachowuje kilka jego najważniejszych cech: system operacyjny Android, stylową obudowę oraz obsługę specjalnego piórka i technologii Scribe.

Tylny panel przedstawionego na renderowanych grafikach HTC Puccini kryje elegancką, czarną obudowę ze zdobionymi akcentami, trzy głośniki (dość nietypowo jak na tablet, to jeden z powodów kwestionowania prawdziwości zdjęć urządzenia) oraz aparat o rozdzielczości 8 megapikseli z lampą błyskową.

Front tabletu Puccini wypełnia duży 10-calowy ekran dotykowy oraz oczko kamery do wideorozmów zlokalizowane na dole, pod wyświetlaczem (jako punkt odniesienia należy obrać logo sieci AT&T znajdujące się w prawym górnym rogu urządzenia). Przedstawione na grafice etui wyposażono w uchwyty przytrzymujące zarówno tablet, jak i dołączone do niego piórko.

Tabletowo.pl Czy tak wygląda HTC Puccini? Nowości Plotki / Przecieki

Jeśli wierzyć szczątkowej specyfikacji, która jakiś czas temu pojawiła się w sieci, HTC Puccini będzie urządzeniem oferującym 10-calowy ekran dotykowy o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, dwurdzeniowy procesor Snapdragon MSM8660 1.5GHz, obsługę sieci LTE (4G) oraz system operacyjny Android w wersji Honeycomb 3.1 lub 3.2. Informacje na temat domniemanej najnowszej wersji oprogramowania Google, Ice Cream Sandwich, najprawdopodobniej są nieprawdziwe, a HTC Puccini trafi na rynek jeszcze przed jej premierą.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona