Amazon Coyote jeszcze w tym roku, Hollywood dopiero w przyszłym? - Tabletowo.pl

Amazon Coyote jeszcze w tym roku, Hollywood dopiero w przyszłym?

Tabletowo.pl Amazon Coyote jeszcze w tym roku, Hollywood dopiero w przyszłym? Nowości Plotki / Przecieki

Na temat tabletów Amazon w sieci pojawiło się tak sporo sprzecznych informacji, że już nie wiadomo w którą stronę odwrócić głowę i któremu przeciekowi wierzyć. Dotychczas przewidywano, że oba urządzenia, nad którymi rzekomo pracuje Amazon, mają zadebiutować jeszcze w tym roku (początkowo przed wakacjami, później – jesienią). Okazuje się jednak, że wcale może nie być tak różowo i na jednego z nich prawdopodobnie będziemy musieli jeszcze trochę poczekać.

Według najnowszych informacji 7-calowy Amazon Coyote ma mieć premierę w tym roku, natomiast jego większy i mocniejszy brat, 10-calowy Amazon Hollywood, ma zadebiutować rzekomo dopiero w przyszłym (2012) roku. Za produkcję pierwszego ma odpowiadać Quanta, natomiast drugiego – Foxconn.

Zagraniczne źródła donoszą, że w trzecim kwartale 2011 roku Quanta ma dostarczyć Amazonowi około trzech milionów sztuk Coyote (800 tysięcy – milion miesięcznie). To więcej niż przewidywał wcześniej DigiTimes (700 – 800 tys./miesiąc).

Jeśli tablety Amazon pójdą śladami czytnika Kindle – będą oferowały dobre parametry techniczne w stosunkowo niskiej cenie, można im przewidywać rynkowy sukces. Czekam z niecierpliwością na dalszy rozwój wydarzeń i oficjalne informacje na temat parametrów technicznych Amazon Coyote i Hollywood, bo na razie musimy się jedynie zadowolić przeciekami (m.in. tu, tu czy tu)…

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona