Amazon zaprezentuje kilka urządzeń z Androidem jeszcze przed wakacjami

Na wszystkie plotki i pogłoski powinniśmy patrzeć z przymrużeniem oka, ale coraz częściej zdarza się tak, że to, co początkowo wydaje się być zupełnie niewiarygodne, staje się prawdą.

Co powiecie na informację, że Amazon pracuje nie tylko nad tabletem, ale także nad całą serią urządzeń pracujących pod kontrolą systemu Android? Mogą to być zarówno tablety, jak i smartfony. Nie wiemy dużo, jednak, według portalu NetbookNews, plotka pochodzi z zaufanego źródła – od kogoś, kto ma “bezpośredni wgląd” w projekt. Dodatkowo tajemnicze urządzenia Amazonu mają ujrzeć światło dzienne jeszcze przed wakacjami.

Pozwólmy naszej wyobraźni rozwinąć skrzydła. Kindle odniósł ogromny sukces i tego samego można się spodziewać po innych urządzeniach sygnowanych logo Amazonu. Co chcielibyście zobaczyć? Tablet, smartfon, a może telewizję (à la Apple TV i Google TV)?

źródło

Komentarze

  • Smartfon z Androidem + pełną klawiaturą qwerty, i baterią trzymającą tyle co Kindle i z takim samym wsparciem …. ooo tak to by było coś

  • swietlik

    A ja marzę o tablecie o przekątnej 12 lub 13 cali i z matrycą Pixel Qi. 10 cali to dla mnie za mało. Nawet rozważałem kupno Adama, ale jednak wolę poczekać aż wyjdzie coś podobnego z większym ekranem. Tylko że mogę sobie czekać aż się zestarzeję :(

  • swietlik

    No nie! :D 27 cali to już dużo za dużo :D Ale mam nadzieję, że może w tym roku jeszcze pojawi się coś ciekawego 12- lub 13-calowego :) teraz mamy taki wysyp tych tabletów, że jakaś firma powinna zauważyć użytkowników, dla których 10 cali to za mało. 12-calowiec z matrycą Pixel Qi który działałby z 9 godzin na jednym ładowaniu to moje wielkie marzenie.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona