Zestawienie rozmiarów najpopularniejszych tabletów (grafika) - Tabletowo.pl
Ważne

Zestawienie rozmiarów najpopularniejszych tabletów (grafika)

Tabletowo.pl Zestawienie rozmiarów najpopularniejszych tabletów (grafika) Ciekawostki Nowości Porównania

TabletGuide.nl przygotował interesujące zestawienie rozmiarów tabletów, które są już popularne oraz tych, które, choć jeszcze nie znajdują się w sprzedaży, wywołują spore zamieszanie na rynku.

Z tabeli wynika, że pod względem rozmiaru przoduje Apple iPad. To, czy jego wymiary (242,8 x 189,7 x 13,4 mm) są zaletą czy wadą, zależy wyłącznie od gustu klienta. Ostatni w tabeli znajduje się Samsung Galaxy Tab – 7-calowy tablet o wymiarach 190,09 x 120,45 x 11,98 mm. Pomiędzy nimi znalazły się jeszcze takie urządzenia, jak BlackBerry Playbook, HTC Flyer, Motorola Xoom, LG Optimus Pad, Samsung Galaxy Tab 10.1 oraz HP TouchPad.

W komentarzach wyraźnie widać, że kierujecie się rozmiarem urządzenia podczas kupna tabletu. Jaki więc jest dla Was optymalny? Wolicie duże, 10-calowe tablety zapewniające duży komfort pracy, czy te mniejsze, kompaktowe, 7-8-calowe?

*aby powiększyć grafikę, wystarczy na nią kliknąć

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona