Motorola Xoom zapowiedziana... - Tabletowo.pl

Motorola Xoom zapowiedziana…

Tabletowo.pl Motorola Xoom zapowiedziana... Motorola Nowości

Motorola Europe poprzez swój profil na Facebooku właśnie zapowiedziała gdzie (i prawie kiedy) możemy się spodziewać jej pierwszego tabletu na terenie Europy. Zgodnie z doniesieniem firmy takie jak The Carphone Warehouse, BestBuy i Dixons Retail (właściciel sieci PC World i Currys) na terenie Wielkiej Brytanii oraz Deutsche Telekom na wybranych rynkach będą sprzedawać Motorolę Xoom.

Zapowiedziano, że The Carphone Warehouse i BestBuy wystartują z Xoom’em w wersji 3G / Wi-Fi a Curry’s/PC World tylko Wi-Fi już w Q2 2011. Wydaje się więc, iż możemy zacząć odliczać dni do Europejskiej premiery i już niedługo poznamy odpowiedź na nurtujące wszystkich nas pytanie – ILE? Jeśli chodzi o sieć DT nie podano żadnych ram czasowych.

Dobrą wiadomością w tym wszystkim jest to, że po wygraniu sporu własnościowego w sprawie PTC (operator sieci ERA) Deutsche Telekom stało się w 100% właścicielem sieci ERA. „Rebranding” telekomu na międzynarodową markę T – Mobile został już zapowiedziany. Biorąc pod uwagę, że właśnie staliśmy się dla DT jednym z ważniejszych rynków w Europie (podobno drugim co do wielkości) spodziewałbym się, że Xoom zawita do Ery/T – Mobile równocześnie w Niemczech i w Polsce. Jeśli chcecie sobie odświeżyć informacje o Motoroli Xoom zapraszam do tego wpisu.

Tabletowo.pl Motorola Xoom zapowiedziana... Motorola Nowości

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona