fot. Samsung

Jest kasa do wzięcia – 150 zł zwrotu po zakupie słuchawek Samsung Galaxy Buds+

Samsung niemal co tydzień przygotowuje promocję, dzięki której po zakupie jego urządzeń klienci mogą w różny sposób odzyskać część wydanych pieniędzy lub otrzymać większą kwotę po odsprzedaniu starego smartfona w ramach akcji Samsung Odkup. Tym razem osoby, które kupią słuchawki Galaxy Buds+, będą mogły dostać 150 złotych z powrotem na konto.

Samsung bardzo ostro wziął się za segment słuchawek prawdziwie bezprzewodowych (TWS). W krótkim czasie wprowadził na rynek trzy modele: Galaxy Buds, Galaxy Buds+ i Galaxy Buds Live (zwane też „fasolkami”). Producent po raz kolejny zachęca klientów do zakupu modelu z „plusem” w nazwie, umożliwiając im odzyskanie 150 złotych.

150 zł zwrotu po zakupie słuchawek Samsung Galaxy Buds+

Aby skorzystać z promocji, w pierwszej kolejności oczywiście należy kupić słuchawki bezprzewodowe Samsung Galaxy Buds+ (oferta dotyczy zakupów, dokonanych w okresie od 7 do 20 września 2020 roku) u jednego z autoryzowanych partnerów Samsunga, na przykład w Media Expert. Aktualnie w większości sklepów kosztują one 729 złotych, aczkolwiek w niektórych (także biorących udział w akcji) są dostępne w niższej cenie.

Od razu warto też wspomnieć, że kolor słuchawek nie ma znaczenia – promocja obejmuje białe, niebieskie, czarne, czerwone i fioletowe BTS Edition.

Samsung Galaxy Buds+ 150 złotych zwrotu
Po zakupie słuchawek bezprzewodowych Samsung Galaxy Buds+ klienci mogą odzyskać 150 złotych (źródło: Samsung)

Po zakupie słuchawek, najpóźniej do 23 września 2020 roku, należy wypełnić formularz rejestracyjny na dedykowanej stronie. Wymagane jest zalogowanie się do konta Samsung i podanie wszystkich wymaganych informacji, w tym numeru konta, na który producent ma przelać 150 złotych zwrotu. Trzeba też dodać zdjęcie/skan dowodu zakupu.

Po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia, w ciągu 14-17 dni roboczych, pieniądze zostaną przelane na konto zgłaszającego. Samsung zastrzega jednak, że pula zwrotów jest ograniczona – przewidziano w niej 500 zwrotów po 150 złotych każdy. Decyduje zatem kolejność zgłoszeń (obowiązuje zasada: „kto pierwszy, ten lepszy”). Jednocześnie południowokoreański producent zapewnia, że w przypadku jej wyczerpania, poinformuje o tym fakcie na swojej stronie internetowej.

Kup słuchawki Samsung Galaxy Buds+ i odbierz 150 zł zwrotu

Regulamin promocji „Premia 150 zł przy zakupie słuchawek Galaxy Buds+ edycja 2” (PDF)

Recenzja słuchawek Samsung Galaxy Buds+