Słuchawki Samsung Galaxy Buds+ w promocji! Kup i otrzymaj 150 zł zwrotu

Polski oddział Samsunga poinformował o nowej promocji na słuchawki Galaxy Buds+. Warto się pospieszyć, bowiem jest ona ograniczona czasowo.

Świetna jakość dźwięku i dobry akumulator

Słuchawki Samsung Galaxy Buds+ to poprawiona wersja modelu Galaxy Buds, który już wcześniej spotkał się z dobrą opinią testerów, a także użytkowników. Wśród głównych zalet nowej generacji należy wymienić dobrą jakość dźwięku, rozbudowane ustawienia korektora, funkcję „dźwięki otoczenia”, naprawdę długi czas pracy na akumulatorze, możliwość ładowania bezprzewodowego oraz wysoką jakość wykonania.

Wspomniana funkcja „dźwięki otoczenia” pozwala na prowadzenie normalnej rozmowy bez wyjmowania słuchawek, a nawet bez wyłączania muzyki, o ile nie słuchamy jej zbyt głośno. Przydatne, jeśli chcemy posłuchać ulubionej muzyki, nie tracąc kontaktu ze światem zewnętrznym.

Samsung Galaxy Buds+ – promocja.
Samsung Galaxy Buds+ (fot. Tabletowo.pl)

Galaxy Buds+ powinni docenić również osoby, które spędzają sporo czas poza domem i nie mają łatwego dostępu do gniazdka. Mamy bowiem do czynienia z jednymi z nielicznych słuchawek TWS oferujących ponad 10 godzin pracy. Dla porównania, Apple AirPods Pro to maksymalnie 5 godzin na w pełni naładowanych akumulatorach. Po włożeniu do etui, wystarczą 3 minuty, aby otrzymać dodatkową godzinę pracy. Ponadto, samo etui można ładować za pomocą ładowarki bezprzewodowej.

Warto jeszcze wspomnieć, że słuchawki współpracują zarówno z urządzeniami działającymi pod kontrolą Androida, jak i sprzętem z iOS. Do łączności korzystają z Bluetooth 5 oraz posiadają certyfikat odporności IPX2.

W naszym teście słuchawki Samsunga otrzymały ocenę 9 w 10-punktowej skali. Mamy więc do czynienia z naprawdę dobrym sprzętem, jak najbardziej godnym polecenia.

Samsung Galaxy Buds+ – promocja „150 zł zwrotu”

Jeśli zastanawiałeś się nad kupnem, a jedyną przeszkodą była wysoka cena (około 730 zł), to teraz jest świetna okazja, aby słuchawki Samsung Galaxy Buds+ otrzymać w znacznie atrakcyjniejszej cenie. Klienci, którzy skorzystają z przygotowanej promocji, otrzymają 150 zł zwrotu, co oznacza, że finalnie zapłacą za słuchawki około 580 zł.

Samsung Galaxy Buds+ – promocja.
(fot. Samsung)

W celu skorzystania z promocji, należy kupić Galaxy Buds+ w okresie od 03.08 do 23.08.2020 roku u partnerów handlowych. Listę sklepów biorących udział w promocji znajdziecie w regulaminie. Następnie, musimy wypełnić formularz zgłoszeniowy w terminie od 03.08 do 26.08.2020 roku, załączając dowód zakupu oraz wypisując numer konta bankowego. Samsung informuje, że po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia, w ciągu 14-17 dni roboczych, pieniądze zostaną zwrócone na konto.

Należy pamiętać, że promocja trwa od 03.08 do 23.08.2020 roku lub do wyczerpania puli przeznaczonej na zwroty. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie Samsunga.