Pre-paidowy zawrót głowy, czyli przegląd najlepszych ofert na kartę | Strona 4 | Tabletowo.pl

Pre-paidowy zawrót głowy, czyli przegląd najlepszych ofert na kartę

Dołącz do dyskusji 0

Red Bull Mobile na kartę

Red Bull we współpracy z Play to jeden plan taryfowy z kilkoma różnorodnymi pakietami.

Red Bull Mobile SIEMA na kartę to 4 pakiety na 5, 10, 15 lub 30 dni. Ceny pakietów odpowiadają kwocie miesięcznego doładowania.

W każdym z nich klient ma do dyspozycji nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych, nielimitowane SMS-y i MMS-y do wszystkich i odpowiednio 1, 2, 4 lub 10 GB.

Ponadto, po każdym doładowaniu klient otrzyma bonus w postaci transferu od 100 MB do 40 GB, który zależny jest od kwoty wykonanego doładowania.

W przypadku potrzeby uzupełnienia transferu internetu operator udostępnił abonentom 4 pakiety: 1 GB za 3 zł, 2 GB za 5 zł, 5 GB za 10 zł, 10 GB za 15 zł, nielimitowane GB na jeden dzień za 6 zł.

T-Mobile na kartę

T-Mobile na kartę to bardzo zróżnicowana oferta z pakietami 1. dniowymi, 5. dniowymi i miesięcznymi:

 • 1 zł dziennie:  rozmowy do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych bez limitu, SMS-y do wszystkich bez limitu i 300 MB internetu, z możliwością dokupienia pakietów: 300 MB za 50 gr, 1 GB za 1 zł ;
 • 5 zł co 5 dni: nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych, nielimitowane SMS-y i MMS-y, 1 GB i usługa Video Bez Limitu Danych, z możliwością dokupienia pakietów: 1 GB za 3 zł, 2 GB za 5 zł;
 • 25+5: w cenie 30 zł skorzystamy z nielimitowanych rozmów do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych, nielimitowanych SMS-ów i MMS-ów, 10 GB i usługi Video Bez Limitu Danych, z możliwością dokupienia pakietów: 1 GB za 5 zł, 3 GB za 9 zł, 5 GB za 12 z;
 • 25 zł: nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych, nielimitowane SMS-y do wszystkich, i 10 GB, z możliwością dokupienia pakietów: 1 GB za 5 zł, 3 GB za 9 zł, 5 GB za 12 zł;
 • SUPERNET VIDEO BEZ LIMITU DANYCH za 5 zł na 5 dni: dostęp do serwisów: YouTube, Netflix, showmax, TVP VOD, Stream TVP,TVP Sport HD, Player, VOD, VEVO, WP pilot, Filmy Google Play, prime video, CHILI Cinema, wyborcza.pl.

Virgin Mobile na kartę

Virgin na kartę to 4 plany taryfowe:

 • #MINI3 za 3 zł miesięcznie: 30 minut do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych, 30 SMS-ów do wszystkich sieci, 300 MB i możliwość dokupienia pakietu 1 GB za 1 zł;
 • #MINI9 za 9 zł miesięcznie: 300 minut do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych, 300 SMS-ów, 1 GB internetu i możliwość dokupienia pakietu 1 GB za 1 zł;
 • #GIGADAJE7 za 7 zł: nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych, nielimitowane SMS-y, 3 GB internetu i możliwość dokupienia pakietu 1 GB za 1 zł;
 • #GIGADAJE: nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych, nielimitowane SMS-y, 15 GB internetu, możliwość dokupienia pakietu 1 GB za 1 zł oraz darmowy transfer do aplikacji: Gadu Gadu, Twitter, Messenger, Facebook i askfm.

Co wybrać?

Każdy z klientów ma inne oczekiwania i potrzeby w stosunku do operatorów. To, co dla jednego abonenta będzie wystarczające, innego może w ogóle nie zadowolić.

Postanowiłam, że wyróżnię kilka różnych ofert oraz uzasadnię mój wybór.

Absolutne hiciory wśród ofert to moim zdaniem Pakiet Studencki od lajt mobile i cała oferta od a 2 mobile. Pakiet Studencki w cenie 19,90 zł miesięcznie z rozmowami, SMS-ami, MMS-ami i 10 GB internetu to niezaprzeczalnie najatrakcyjniejsza propozycja z przedstawionych w zestawieniu tzw. ofert no limit. Należy również pochwalić a2 mobile za atrakcyjne pakiety łączone, jak też za możliwość wyboru pojedynczych pakietów w przystępnej cenie 9,90 zł.

Nie mniej ciekawe, godne uwagi i wyróżnienia są też: NO LIMIT 29 od Mobile Vikings, Red Bull Mobile SIEMA, T-Mobile na kartę za 25 zł lub 25+5, czy absolutny hicior dla korzystających z internetu pakiet 200 GB od PLUSH-a.

Trzeba mieć również na uwadze klientów korzystających tylko z wybranych pakietów, niepotrzebujących pakietów no limit. Tutaj warto zwrócić uwagę na rozbudowaną ofertę pakietów dodatkowych od Lyca mobile lub T-Mobile. Ich mnogość ma tutaj swoje uzasadnienie ze względu na przystępną cenę, która nie będzie nadmiernym obciążeniem, jak w przypadku innych operatorów.

W gąszczu ofert na kartę znajdziemy zarówno propozycje dla tych wymagających i poszukujących jak najlepszych ofert no limit, jak i dla tych traktujących telefon tylko jako urządzenie do dzwonienia czy ewentualnie do przesyłania SMS-ów.

Trudno jest podać jedno słuszne rozwiązanie, które pogodzi potrzeby wszystkich klientów. Kluczową sprawą jest to, jakie mamy wymagania. Mam jednak nadzieję, że każdy znajdzie w tym zestawieniu coś dla siebie.

Zestawienie przygotowano na podstawie samodzielnie zebranych materiałów, dostępnych na stronach operatorów

Spis treści:

 1. a2 mobile, Folx, Heyah na kartę
 2. lajt mobile #NA KARTĘ, Lyca mobile, Mobile Vikings, nju mobile
 3. Orange na kartę, PLAY, Ja+ na kartę, PLUSH na kartę
 4. Red Bull Mobile na kartę, T-Mobile na kartę, Virgin mobile na kartę, Podsumowanie
Następna strona
oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona