Pre-paidowy zawrót głowy, czyli przegląd najlepszych ofert na kartę | Strona 3 | Tabletowo.pl

Pre-paidowy zawrót głowy, czyli przegląd najlepszych ofert na kartę

Dołącz do dyskusji 0

 Orange na kartę

W Orange na kartę jest w czym wybierać. Samodzielne pakiety, pakiety łączone z wybranymi usługami lub pakiety ze wszystkimi dostępnymi pakietami.

Jako pierwsza, zarówno na stronie internetowej, jak i reklamach Orange, rzuca się w oczy oferta pakietu Rozmowy i SMS-y do wszystkich oraz 15 GB za 25 zł z nielimitowanymi rozmowami do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych, nielimitowanymi SMS-ami do wszystkich sieci komórkowych i 15 GB internetu (w tym 1,61 GB w UE). Pakiet dostępny jest w wersji jednorazowej i cyklicznej.

Ponadto, po każdym doładowaniu klienci otrzymają bonus w postaci dodatkowych gigabajtów: 2,5 GB, 5 GB, 15 GB, 25 GB, 50 GB lub 100 GB przy doładowaniach za odpowiednio 5 zł, 30 zł, 50 zł, 100 zł i 200 zł. Bonusy ważne są przez taki sam okres jak okres ważności danego doładowania.

Stali klienci mogą liczyć na jeszcze więcej transferu internetowego. Abonenci będący w sieci poniżej roku otrzymają 15 GB – dla usługi cyklicznej i 10 GB – dla usługi jednorazowej, od 1 roku do 3 lat 17 GB, a powyżej 3 lat aż 20 GB. W każdym z wariantów wliczony jest transfer 1,61 GB w roamingu w UE.

Pakiet Rozmowy i SMS-y do wszystkich oraz GB za 25 zł jest aktualnie najkorzystniejszym z dostępnych w Orange.

Pozostałe pakiety operator podzielił na kilka grup:

 • Elastyczne rozmowy i SMS-y: czyli tyle za ile doładujemy konto, tyle dni możemy swobodnie rozmawiać ze wszystkimi sieciami komórkowymi i stacjonarnymi, a także wysyłać SMS-y do wszystkich. Usługa jest ważna tyle dni, ile wynosi kwota doładowania: 3 zł na 3 dni, 5 zł na 5 dni, 7 zł na 7 dni, 10 zł na 10 dni, 50 zł na 50 dnii 100 zł na 100 dni. Usługa dostępna jest wyłącznie w wersji jednorazowej;
 • Wygodne paczki minut, SMS-ów i internetu: Pakiet 100 (wyłącznie jednorazowy) na 7 dni za 4 zł ze 100 minutami i 100 SMS-ami bez internetu, Multipakiet 100 (wyłącznie jednorazowy) za 6 zł ze 100 minutami, 100 SMS-ami i 100 MB, Pakiet 200 (jednorazowy i cykliczny) za 14 zł z 200 minutami i 200 SMS-ami, Multipakiet 200 (jednorazowy i cykliczny) za 16 zł z 200 minutami, 200 SMS-ami i 200 MB.
 • Pakiety internetowe (jednorazowe i cykliczne): 200 MB (0,13 GB w UE), 500 MB (0,33 GB w UE), 2 GB (0,78 GB w UE), 2 GB + nielimitowane SMS-y (0,97 GB w UE) , 5 GB + nielimitowane SMS-y (1,61 GB w UE) w cenach, odpowiednio, 2 zł, 5 zł, 12 zł, 15 zł, 25 zł.

PLAY

Play na kartę to aż 5 różnorodnych taryf:

 • odNOWA ze Stanem darmowym – rozmowami i SMS-ami w Play – i kontem aktywnym bezterminowo. Pozostałe usługi należy wykupić jako oddzielne pakiety. W ramach taryfy odNOWA dostępne są: pakiet 100 minut do pozostałych sieci za 15 zł, 100 SMS-ów do pozostałych sieci w cenie 5 zł, 1 GB internetu za 5 zł i 6 GB internetu za 25 zł. W przypadku korzystania wyłącznie z taryfy #odNOWA z podstawowym pakietem, minuta rozmowy i SMS do innych sieci będą kosztowały 29 groszy, a transfer za każde 500 kB wyniesie 1 grosz. Wszystkie z wykupionych pakietów są ważne do wyczerpania pakietu, a jeśli doładowujemy konto co miesiąc konto jest ważne bezterminowo.
 • Formuła UNLIMITED na kartę to nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych, nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci komórkowych i 6 GB internetu w cenie 25 zł na 30 dni. W Formule UNLIMITED dostępne są 3 dodatkowe pakiety internetu: 600 MB za 5 zł, 2 GB za 9 zł i 6 GB za 20 zł. ;
 • Formuła 3w1 z nielimitowanymi rozmowami i SMS-ami w Play, nielimitowanymi SMS-ami do wszystkich sieci i 1 GB internetu. Pakiet kosztuje 14 zł miesięcznie. Z dodatkowych pakietów dostępne są jedynie pakiety internetowe: 600 MB za 6 zł, 2 GB za 9 zł i 6 GB za 20 zł. Na próżno szukać, niestety, pakietu rozmów do pozostałych sieci;
 • Play na kartę to kolejna mocno okrojona taryfa z nielimitowanymi minutami i SMSa-mi do Play. Dedykowany jest dla abonentów korzystających przede wszystkim z usług w Play. Opłata za korzystanie z podstawowej taryfy to 0 zł. Również w tym pakiecie istnieje możliwość dokupienia pakietów 600 MB, 2 GB i 6 GB. Dla rodziny lub paczki przyjaciół operator przygotował ciekawą promocję: RODZINA w Play na kartę, w której aż do 8 osób może skorzystać z nielimitowanych rozmów, SMS-ów i internetu (maksymalnie 15 GB z pełną prędkością dla każdego użytkownika). Instrukcja dołączenia osób do grupy została szczegółowo opisana na stronie Play;
 • Formuła 4w1 zawiera w sobie nielimitowane rozmowy i SMS-y do Play, nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci i 2 GB internetu. Miesięczny koszt usługi to 21 zł. Również w Formule 4w1 abonent, za dodatkową opłatą, zakupi pakiety internetu: 600 MB, 2GB lub 6 GB, za odpowiednio: 5 zł, 9 zł lub 20 zł;
 • SOLO w Play na kartę za 25 zł miesięcznie to nielimitowane rozmowy i SMS-y do wszystkich i pakiet 10 GB – formułę można aktywować w ofertach: Play na kartę rok ważności konta, Formuła Play na kartę, Play na kartę Lubię to! i Play na kartę;

Plus Na kartę

Taryfa Plusa Na kartę to 2 opcje pakietów: Full Opcja z dwiema ofertami za 20 zł i 25 zł oraz pakiet Prosto na kartę.

W ramach Full Opcji klient może wybrać wariant:

 • w cenie 20 zł z nielimitowanymi rozmowami do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych, 4 GB internetu na 20 dni po każdym doładowaniu i płatnymi SMS-ami – 19 gr;
 • lub opcję za 25 zł ze zdecydowanie bogatszą ofertą pakietową: nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych, nielimitowane SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci komórkowych, 10 GB internetu na 30 dni, z darmowym pakietem telewizji IPLA (do wyboru IPLA FILMY i SERIALE lub IPLA SPORT).

Jeśli klienci doładują konto wyższą kwotą otrzymają bonus w postaci dodatkowych GB i darmowego transferu do wybranych aplikacji: 5 zł – 100 MB na 5 dni i transfer do IPLI i plus music, 10 zł – 2 GB i transfer do IPLI i plus music, 20 zł – 4 GB i transfer do IPLI i plus music, 25 zł – 10 GB i transfer do IPLI, plus music, Viber, Facebook i Messenger, 50 zł – 25 GB i transfer do IPLI, plus music, Viber, Facebook i Messenger, 100 zł – 50  GB i transfer do IPLI, plus music, Viber, Facebook i Messenger, 200 zł – 100  GB i transfer do IPLI, plus music, Viber, Facebook i Messenger.

Oczywiście, klienci nie mają obowiązku korzystania z pakietów w ramach taryfy. Zapłacą wtedy 29 gr za minutę rozmowy do każdej z sieci, 19 gr za SMS-a i 12 gr za 100 kB.

Natomiast wariant Prosto na kartę to jedna stawka 19 gr na rozmowy, SMS-y i 1 MB transferu. W ramach usługi skorzystamy również z nielimitowanych rozmów i SMS-ów w ramach Plusa. Należy tylko pamiętać o samodzielnym aktywowaniu usługi. Dodatkowo, istnieje możliwość włączenia pakietu 3 GB  transferu na 30 dni za 5 zł.

Na przenoszących numer z innej sieci do oferty na kartę czekają aż 3 miesiące za darmo w ramach usługi „Rozmawiaj, SMS-uj i MMS-uj bez limitu przez 3 miesiące”.

W obu taryfach, przy poleceniu usług na kartę znajomym, Plus dorzuca bonus w postaci 5 GB na 30 dni.

Ważność konta w Full Opcji i Prosto na kartę to rok i za każdym razem należy pamiętać o przedłużeniu tego terminu krótkim kodem dostępnym na stronie operatora.

PLUSH na kartę

W wielu z wyżej prezentowanych taryf zauważalna jest tendencja do rozbudowanego katalogu pakietów dodatkowych. Poszukiwanie odpowiedniego rozwiązania może okazać się nie lada udręką. Dlatego PLUSH stawia na pakiety dopasowane do różnych potrzeb klientów sieci bez zbędnego rozbudowywania oferty pakietów dodatkowych.

Taryfa PLUSH na kartę to 3 różnorodne pakiety w cenach 10 zł, 20 zł i 25 zł:

 • w cenie 10 zł miesięcznie klient otrzyma pakiet nielimitowanych SMS-ów i MMS-ów do wszystkich sieci komórkowych;
 • pakiet za 20 zł to z kolei nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci komórkowych;
 • najwyższy cenowo w PLUSH-u pakiet kosztuje 25 zł, a w tej cenie klient skorzysta z nielimitowanych rozmów do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych, nielimitowanych SMS-ów i MMS-ów;.

Operator udostępnia również bardzo atrakcyjne pakiety dodatkowe:

 • rok ważności konta za 0 zł;
 • 200 GB za 10 zł na 30 dni;
 • 5 GB za 5 zł na 30 dni.

Jeśli nie skorzystamy z żadnej z promocji obowiązują stawki standardowe operatora, czyli 29 gr za minutę rozmowy, 19 gr za SMS, MMS i 1 MB.

Po doładowaniu konta otrzymamy również bonusy na korzystanie z internetu i aplikacji: 5 zł – 100 MB i darmowy transfer do Facebook, 10 zł – 1 GB i transfer do Facebook, 20 zł – 3 GB i transfer na Facebook, 25 zł – 10 GB, 10 GB na YouTube i transfer na Facebook, Messenger, Instagram i WhatsApp, 50 zł – 20 GB, 10 GB na YouTube i transfer na Facebook, Messenger, Instagram i WhatsApp, 100 zł – 50 GB,10 GB na YouTube i transfer na Facebook, Messenger, Instagram i WhatsApp, 200 zł – 100 GB i 10 GB na YouTube i transfer na Facebook, Messenger, Instagram i WhatsApp.

Dodatkowo, polecając PLUSH-a innej osobie otrzymamy, wraz z osobą poleconą, 5 GB na 30 dni.

Spis treści:

 1. a2 mobile,Heyah na kartę
 2. lajt mobile #NA KARTĘ, Lyca mobile, Mobile Vikings, nju mobile
 3. Orange na kartę, PLAY, Ja+ na kartę, PLUSH na kartę
 4. Red Bull Mobile na kartę, T-Mobile na kartę, Virgin mobile na kartę, Podsumowanie
Następna strona
oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona