Pre-paidowy zawrót głowy, czyli przegląd najlepszych ofert na kartę | Strona 2 | Tabletowo.pl

Pre-paidowy zawrót głowy, czyli przegląd najlepszych ofert na kartę

Dołącz do dyskusji 0

lajt mobile #NA KARTĘ

Operator lajt mobile również posiada w ofercie szeroką gamę usług. Abonent ma możliwość wyboru zarówno pojedynczych, jak i łączonych pakietów.

Zacznijmy od pakietu polecanego przez lajt mobile, czyli Pakietu Studenckiego. Oferta nie jest skierowana wyłącznie do studentów, jak mogłaby wskazywac nazwa. Operator miał raczej na myśli fakt, że pakiet jest dopasowany na każdą kieszeń. Pakiet Studencki to tylko 19,99 zł miesięcznie, a w nim nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych, nielimitowane SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci komórkowych i 10 GB internetu. Pakiet Studencki jest pakietem cyklicznym.

Poza Pakietem Studenckim, niewątpliwie atrakcyjnym, do wyboru jest jeszcze kilka innych opcji na 30 dni:

 • Full kontakt, czyli rozmowy do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych, a także nielimitowane SMS- y za 21 zł (jednorazowy);
 • Bez limitu na komórki za 18 zł miesięcznie (cykliczny);
 • Bez limitu na stacjonarne w cenie 10 zł (cykliczny);
 • Internet 500 MB LTE za 2,99 zł (cykliczny);
 • Internet 1 GB LTE za 5 zł (jednorazowy)
 • Internet 10 GB LTE za 10 zł (cykliczny).

Warto zauważyć, że przy wykupieniu pakietu internetowego w wersji cyklicznej klienci nie będą mogli skorzystać z kolejnego pakietu internetowego po wykorzystaniu transferu w poprzednio zakupionym.

Usługi płatne, nieujęte w poszczególnych pakietach, rozliczane są według standardowych stawek operatora,  tj. 17 groszy za minutę połączenia z sieciami komórkowymi i stacjonarnymi, 12 groszy za wysłanie SMS-a, 40 groszy za MMS-a i 20 groszy za każde 1 MB transmisji danych.

Lyca mobile

Operator Lyca Mobile znany jest, przynajmniej na naszym polskim rynku, z pakietów rozmów w roamingu i rozmów międzynarodowych. Natomiast skupię się tutaj na ofertach krajowych, również nie wszystkich, ponieważ zamysłem zestawienia jest zaprezentowanie przystępnych cenowo i atrakcyjnych pakietowo planów taryfowych na kartę.

Najciekawszymi z wybranych pakietów (pojedynczych lub łączonych), są:

 • pakiet Do Wszystkich XS za 10 zł, w którym klient skorzysta ze 100 minut do wszystkich sieci krajowych, 100 SMS-ów do wszystkich i 1 GB internetu w kraju;
 • pakiet Do Wszystkich S w cenie 19 zł, a w nim 250 minut do wszystkich sieci krajowych, nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci krajowych i 2 GB internetu wyłącznie w kraju;
 • pakiet Do wszystkich M za 25 zł z nielimitowanymi minutami i SMS-ami do wszystkich sieci krajowych oraz w roamingu UE i 20 GB internetu (w tym 1,75 GB w roamingu w UE);
 • pakiety Do Wszystkich L za 39 zł czy Do Wszystkich XL za 49 zł to nielimitowane rozmowy i SMS-y do wszystkich sieci krajowych i w roamngu w UE i 25 GB (Do Wszystkich L) lub 30 GB (Do Wszystkich XL) transferu internetowego;
 • pakiety minut: Minuty S – 25 minut w kraju za 5 zł na 7 dni, Minuty M – 50 minut w kraju w cenie 5 zł na 7 dni, Minuty L – 100 minut w kraju za 8 zł na 14 dni, Minuty XL – 130 minut w kraju za 10 zł na 30 dni, Minuty XXL – 210 minut w kraju za 15 zł na 30 dni;
 • pakiety SMS-ów: SMS S – 100 SMS-ów krajowych za 5 zł na 7 dni, SMS M- 300 SMS-ów krajowych za 10 zł na    14 dni, SMS L – 1000 krajowych SMS-ów za 15 zł na 30 dni;
 • pakiety minut i SMS-ów: MIN i SMS S – pakiet krajowy 30 minut i 30 SMS-ów w cenie 5 zł na 7 dni, MIN i SMS M – pakiet krajowy 75 minut i 75 SMS-ów za 10 zł na 30 dni, MIN i SMS L – pakiet krajowy 200 minut i 200 SMS-ów za 20 zł.

Mobile Vikings

Mobile Vikings dzieli ofertę na STANDARD i NO LIMIT. Co ciekawe, ceny niektórych z pakietów standardowych i bez limitu pokrywają się, natomiast klient dostanie znacząco różniące się od siebie oferty.

Oferta STANDARD to pakiety STANDARD 19 i STANDARD 29. Jak łatwo się domyślić, w nazwie pakietu zawarta jest jego cena, czyli STANDARD 19 kosztuje 19 zł, a STANDARD 29 to koszt 29 zł.

STANDARD 19 obejmuje nielimitowane rozmowy jedynie do Mobile Vikings i PLAY, nielimitowane SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci komórkowych, a także 3 GB internetu.

W STANDARD 29 różnicą jest pakiet 15 GB. Pozostałe usługi są identyczne, tak jak w STANDARD 19.

Za minutę rozmowy do sieci komórkowych i stacjonarnych obowiązuje opłata 19 groszy.

NO LIMIT w Mobile Vikings to również 2 pakiety za 25 zł  i 39 zł. W obu usługach klient będzie miał do dyspozycji nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych, nielimitowane SMS-y i MMS- y. Oczywiście, operator nie zapomniał o naprawdę imponującej ilości paczek danych: 15 GB dla NO LIMIT 25 i aż 25 GB dla NO LIMIT 39! Jeśli polecimy usługi 5 znajomym, w pakiecie NO LIMIT 25, nie zapłacimy za niego i stanie się wtedy planem ZA DARMO.

Dodatkowo, w ramach zakupionych pakietów, klienci otrzymają darmowy transfer internetu na korzystanie z aplikacji Faceebook i Messenger.

Jeśli pakietowy transfer internetu nie zaspokoi w pełni potrzeb abonenta, to dokupienie kolejnej paczki danych nie będzie stanowiło najmniejszego problemu. Mobile Vikings przychodzi z pomocą i pakietami internetowymi:

 • w kraju: 500 MB za 5 zł, 1 GB za 8 zł, 2  GB za 12 zł, 5 GB za 19 zł;
 • i w roamingu UE: 100 MB za 4 zł, 500 MB za 16 zł, 1 GB za 32 zł, 2 GB za 67 zł.

W przypadku, kiedy klient nie zdecyduje się na zakup żadnego z powyższych pakietów, operator naliczy opłaty zgodne z cennikiem, czyli 19 groszy za każdą minutę rozmowy do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych, 9 groszy za wysłanie SMS-a, 10 groszy za wysłanie MMS-a i 4 grosze za 1 MB transferu internetowego.

nju mobile

Uroczy kartofelek z reklamy nju mobile ma do zaoferowania 3 pakiety, w tym 2 miesięczne i 1 dzienny:

 • Pakiet Wszystko Dziennie za nie więcej niż 1,20 zł polega na przyznaniu 1,20 zł dziennie na wykonywanie połączeń do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych, wysyłanie SMS-ów i MMS-ów oraz korzystanie z 250 MB internetu. Po osiągnięciu progu 1,20 zł klient otrzymuje  nielimitowany dostęp do wszystkich usług (oprócz internetu 250 MB) do końca dnia, czyli zamiast blokować usługi po wykorzystaniu określonego limitu operator zdejmuje ten limit i pozwala nacieszyć się brakiem ograniczeń. Trzeba pamiętać, że pierwsze uruchomienie kosztuje 6 zł i usługa będzie odnawiała się codziennie, dopóki klient samodzielnie nie zrezygnuje z usługi. Jeśli klient nie wykona w danym dniu połączenia, nie wyśle wiadomości lub nie skorzysta z internetu, opłata nie zostanie naliczona.
 • Pakiet Rozmowy za nie więcej niż 19 zł to: nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci komórkowych; SMS-y i MMS-y za maksymalnie 19 zł, co oznacza, że przed przekroczeniem progu naliczane są opłaty: 9 groszy za SMS-a i 19 groszy za MMS-a. Po przekroczeniu kwoty 19 zł limit zostaje zdjęty, a do tego mamy 3 GB internetu (w tym 1,23 GB w UE) za nie więcej niż 9 zł;
 • Pakiet Wszystko za nie więcej niż 29 zł, gdzie rozmowy do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych, SMS-y i MMS-y są nielimitowane, a transfer internetu wynosi 10 GB (w tym 1,87 GB w roamingu w UE z dodatkową opłatą 0,738 zł za każdy 1 MB).

Do każdego z pakietów można także dokupić pakiet internetu 9 GB za 9 zł na 31 dni. Taka opcja będzie możliwa po wyczerpaniu pakietowego limitu danych.

Warto jeszcze wspomnieć o dodatkowych profitach korzystania  z nju mobile jak najdłużej. Operator nagradza stałych klientów dodatkowym transferem internetu. W zależności od stażu w sieci klient otrzyma (łącznie z danymi pakietowymi):

Dla pakietu 29 zł:

 • 20 GB po pół roku;
 • 25 GB po roku;
 • 30 GB po dwóch latach.

Dla pakietu 1,20 zł dziennie:

 • 500 MB po pół roku;
 • 625 MB po roku;
 • 725 MB po 2 latach.

Spis treści:

 1. a2 mobile, Heyah na kartę
 2. lajt mobile #NA KARTĘ, Lyca mobile, Mobile Vikings, nju mobile
 3. Orange na kartę, PLAY, Ja+ na kartę, PLUSH na kartę
 4. Red Bull Mobile na kartę, T-Mobile na kartę, Virgin mobile na kartę, Podsumowanie
Następna strona
oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona