sorry przepraszam przeprosiny kartka
fot. Suzy Hazelwood / Pexels

Xiaomi przeprasza za ostatnią wpadkę i obiecuje nową promocję

Promocje Xiaomi zawsze wzbudzały duże zainteresowanie, lecz ostatnia, która (tylko częściowo) odbyła się w warszawskiej Galerii Mokotów, przerosła wszelkie oczekiwania. Producent wraz z zarządcami obiektu wkrótce po otwarciu zdecydowali się zamknąć Mi Store i odesłać z kwitkiem setki osób, które chciały skorzystać ze specjalnej oferty sklepu. Polski oddział marki postanowił za to przeprosić i jednocześnie obiecał, że przygotuje nową promocję świąteczną.

W minioną sobotę, 14 grudnia 2019 roku, w autoryzowanym salonie sprzedaży Mi Store w warszawskiej Galerii Mokotów przygotowano promocję, w ramach której klienci mogli kupić m.in. smartfony Mi Note 10 za 499 złotych (taniej aż o 2000 złotych) i Redmi Note 7 128 GB za 199 złotych (zamiast 999 złotych) oraz opaskę Mi Smart Band 4 za jedyne 9 złotych (zamiast 149 złotych).

Nic więc dziwnego, że chętnych nie brakowało. Ba, było ich aż tylu, że pomiędzy zgromadzonymi zaczęło dochodzić do ekscesów – w ruch podobno poszły nawet pięści, nie mówiąc już o tym, że słów potocznie uznawanych za obraźliwe używano znacznie częściej niż tych cenzuralnych. Organizatorzy zdawali sobie sprawę, że promocja może wzbudzić duże zainteresowanie, dlatego specjalnie na tę okazję m.in. zwiększono ilość obsługi i ochrony w centrum handlowym.

Popularność akcji przerosła jednak ich najśmielsze oczekiwania, dlatego zdecydowano się otworzyć Mi Store w warszawskiej Galerii Mokotów już o godzinie 8:40, aby pierwsze osoby z kolejki mogły zrobić zakupy. Z promocji skorzystały łącznie 143 osoby, lecz wobec narastającej kolejki oraz obaw o brak możliwości zapewnienia bezpieczeństwa wszystkim zgromadzonym i klientom centrum handlowego, organizatorzy wraz z przedstawicielami obiektu podjęli decyzję o zamknięciu sklepu około 10:15.

Polski oddział serdecznie przeprasza za niepowodzenie sobotniej akcji promocyjnej i zapowiada, że zorganizowana zostanie nowa promocja świąteczna. Tym razem odbędzie się ona jednak online. Producent na razie nie zdradził szczegółów, ale ujawni je już jutro o godzinie 12:00, m.in. na oficjalnym profilu Xiaomi Polska na Facebooku.

https://www.facebook.com/XiaomiPoland/posts/849484472135042

Jeśli online będą dostępne podobnie atrakcyjne oferty, można się spodziewać, że chętnych nie zabraknie i ponownie zadziała zasada kto pierwszy, ten lepszy. W tym przypadku przynajmniej jednak nikt nie ucierpi i nie zostanie obrzucony inwektywami.

Źródło: informacja prasowa