sorry przepraszam przeprosiny kartka
fot. Suzy Hazelwood / Pexels

Xiaomi przeprasza za ostatnią wpadkę i obiecuje nową promocję

Promocje Xiaomi zawsze wzbudzały duże zainteresowanie, lecz ostatnia, która (tylko częściowo) odbyła się w warszawskiej Galerii Mokotów, przerosła wszelkie oczekiwania. Producent wraz z zarządcami obiektu wkrótce po otwarciu zdecydowali się zamknąć Mi Store i odesłać z kwitkiem setki osób, które chciały skorzystać ze specjalnej oferty sklepu. Polski oddział marki postanowił za to przeprosić i jednocześnie obiecał, że przygotuje nową promocję świąteczną.

W minioną sobotę, 14 grudnia 2019 roku, w autoryzowanym salonie sprzedaży Mi Store w warszawskiej Galerii Mokotów przygotowano promocję, w ramach której klienci mogli kupić m.in. smartfony Mi Note 10 za 499 złotych (taniej aż o 2000 złotych) i Redmi Note 7 128 GB za 199 złotych (zamiast 999 złotych) oraz opaskę Mi Smart Band 4 za jedyne 9 złotych (zamiast 149 złotych).

Nic więc dziwnego, że chętnych nie brakowało. Ba, było ich aż tylu, że pomiędzy zgromadzonymi zaczęło dochodzić do ekscesów – w ruch podobno poszły nawet pięści, nie mówiąc już o tym, że słów potocznie uznawanych za obraźliwe używano znacznie częściej niż tych cenzuralnych. Organizatorzy zdawali sobie sprawę, że promocja może wzbudzić duże zainteresowanie, dlatego specjalnie na tę okazję m.in. zwiększono ilość obsługi i ochrony w centrum handlowym.

Popularność akcji przerosła jednak ich najśmielsze oczekiwania, dlatego zdecydowano się otworzyć Mi Store w warszawskiej Galerii Mokotów już o godzinie 8:40, aby pierwsze osoby z kolejki mogły zrobić zakupy. Z promocji skorzystały łącznie 143 osoby, lecz wobec narastającej kolejki oraz obaw o brak możliwości zapewnienia bezpieczeństwa wszystkim zgromadzonym i klientom centrum handlowego, organizatorzy wraz z przedstawicielami obiektu podjęli decyzję o zamknięciu sklepu około 10:15.

Polski oddział serdecznie przeprasza za niepowodzenie sobotniej akcji promocyjnej i zapowiada, że zorganizowana zostanie nowa promocja świąteczna. Tym razem odbędzie się ona jednak online. Producent na razie nie zdradził szczegółów, ale ujawni je już jutro o godzinie 12:00, m.in. na oficjalnym profilu Xiaomi Polska na Facebooku.

Szanowni Państwo, w ostatnią sobotę, 14 grudnia 2019 roku, w Mi Store Galeria Mokotów, została zorganizowana promocja…

Nowy serwis Tabletowo. Sprawdź oiot.pl

Opublikowany przez Xiaomi Polska Wtorek, 17 grudnia 2019

Jeśli online będą dostępne podobnie atrakcyjne oferty, można się spodziewać, że chętnych nie zabraknie i ponownie zadziała zasada kto pierwszy, ten lepszy. W tym przypadku przynajmniej jednak nikt nie ucierpi i nie zostanie obrzucony inwektywami.

Źródło: informacja prasowa