Xiaomi Mi Smart Band 5 sport smart fitness band
Xiaomi Mi Band 5 (źródło: Xiaomi)

Xiaomi Mi Band 5 za darmo?! Jeśli tylko szczęście Ci dopisze…

Nie ulega żadnej wątpliwości, że Xiaomi Mi Band 5 powtórzy sukces osiągnięty przez Xiaomi Mi Band 4. Nowa opaska ma wszystko, aby stać się bestsellerem, bowiem oferuje porządną specyfikację i możliwości w niewygórowanej cenie. W dodatku, jeżeli Wam się poszczęści, będziecie mogli ją mieć całkowicie za darmo!

Reklama

Najnowsza opaska sportowa Xiaomi jest już dostępna w sprzedaży na chińskich platformach wysyłkowych, w tym także na znanym i lubianym w Polsce AliExpress. Jeden z funkcjonujących na niej sklepów, Xiaomi MC Store, przygotował bardzo atrakcyjną ofertę dla klientów, którzy chcą kupić Xiaomi Mi Band 5.

Promocja: Xiaomi Mi Band 5 za darmo (dla wybranych)

Sklep Xiaomi MC Store przygotował ponad 30 różnych ofert na najnowszą opaskę Xiaomi, lecz skupimy się na tej najbardziej atrakcyjnej, która może zainteresować wielu z Was.

Reklama

Otóż Xiaomi Mi Band 5 w wersji chińskiej kosztuje w tym sklepie zaledwie 27,99 dolarów, a na dodatek automatycznie otrzymacie zniżkę w wysokości 2 dolarów, zatem zapłacicie za opaskę jedyne 25,99 dolarów, czyli równowartość niewiele ponad 100 złotych!

Wspomniana cena obowiązuje w przypadku wysyłki Xiaomi Mi Band 5 z Chin, więc smart band będzie szedł do Was kilka tygodni. Jeśli jednak nie chcecie czekać, możecie wybrać wysyłkę z Hiszpanii, ale wtedy zapłacicie za opaskę 29,35 USD (niecałe 120 złotych).

To jednak jeszcze nie wszystko. Otóż sklep Xiaomi MC Store przygotował specjalną promocję, dzięki której po zakupie Xiaomi Mi Band 5 możecie otrzymać pełen zwrot zapłaconej kwoty. Sprzedający losowo wybierze dziś 50 osób, jutro 20, a pojutrze 30.

opaska sportowa Xiaomi Mi Band 5
Xiaomi Mi Band 5 (źródło: Xiaomi)

Czy warto kupić Xiaomi Mi Band 5 w tej promocji?

Sklep Xiaomi MC Store ma na platformie AliExpress 97,3% pozytywnych opinii, zatem wydaje się godny zaufania. Do zakupu dodatkowo zachęca bardzo atrakcyjna cena, bowiem trochę ponad 100 złotych to naprawdę niewiele. Dodatkowo, jeśli uśmiechnie się do Was szczęście, dostaniecie zwrot wydanej kwoty, aczkolwiek sprzedający nie precyzuje, w jakiej formie.

Należy jednak pamiętać, że cały czas mowa tu o chińskiej wersji opaski, chociaż nie powinno to być większym problemem po globalnej premierze Xiaomi Mi Band 5 (zaplanowanej na najbliższą środę, 15 lipca 2020 roku), gdy prawdopodobnie pojawi się oficjalne wsparcie dla języka polskiego.

Wnioskuję tak po swoim przykładzie, ponieważ sam posiadam chińskie wersje Xiaomi Mi Band 3 oraz Xiaomi Mi Band 4 – po premierach globalnych wariantów pojawił się na nich język polski i nie ma żadnego problemu z ich obsługą w naszym ojczystym języku.

Jeżeli natomiast nie chcecie kupować wersji chińskiej, to w Xiaomi MC Store znajdziecie też wariant „Multi-language” za 34,99 USD (32,99 USD po zniżce; ~130 złotych), który powinien oferować obsługę w wielu językach, choć – jak już wspomniałem – chińska wersja także powinna wkrótce wyświetlać interfejs po polsku (przynajmniej teoretycznie). Ewentualnie możecie również poczekać do najbliższego piątku, kiedy to w Polsce oficjalnie ruszy sprzedaż Xiaomi Mi Band 5.