Xiaomi Mi 2K Gaming Monitor 27 inch monitor
Xiaomi Mi 2K Gaming Monitor 27" (źródło: Xiaomi)

Xiaomi Mi 2K Gaming Monitor 27″ ma skraść serca graczy. Oczywiście jest dostępny w promocji!

Xiaomi sypnęło dziś nowościami jak z rękawa. Obok smartfonów Xiaomi 11T i Xiaomi 11T Pro oraz Xiaomi 11 Lite 5G NE, a także tabletu Xiaomi Pad 5 i opaski Xiaomi Mi Smart Band 6 NFC, zaanonsowało w Polsce również monitor Xiaomi Mi 2K Gaming Monitor 27″. Oczywiście wraz z promocją na start.

Specyfikacja Xiaomi Mi 2K Gaming Monitor 27″

To już kolejny po Xiaomi Mi Curved Gaming Monitor 34″ monitor dla graczy. Ten, w przeciwieństwie do wspomnianego przed chwilą modelu, ma płaski ekran, na dodatek też nieco mniejszy, bo o przekątnej 27 cali (jak wskazuje jego nazwa).

Wyświetlacz ma rozdzielczość 2560×1440 pikseli i od razu można również dodać, że Xiaomi wykorzystało tutaj matrycę IPS, która zapewnia szerokie kąty widzenia (178°). Graczy z pewnością zainteresuje także fakt, że ekran jest w stanie odświeżać obraz z częstotliwością nawet 165 Hz, co zapewni wysokiej jakości wrażenia podczas grania. Tym bardziej, że jednocześnie czas reakcji wynosi zaledwie 1 ms IMBC lub 4 ms GTG.

Ponadto Xiaomi Mi 2K Gaming Monitor 27″ zapewnia 8-bitową głębię koloru i pokrycie przestrzeni barw DCI-P3 w 95%, a także może się pochwalić certyfikatem TÜV Rheinland, potwierdzającym zmniejszoną emisję niebieskiego światła. W dodatku nie zabrakło również technologii Adaptive Sync.

Posiadacze Xiaomi Mi 2K Gaming Monitor 27″ z pewnością docenią też możliwość zawieszenia tego monitora na ścianie oraz obrócenia go do trybu portretowego. Warto również zauważyć, że model ten ma wąskie ramki po bokach, więc można połączyć kilka egzemplarzy, aby zintensyfikować doświadczenia podczas korzystania z takiej konfiguracji.

specyfikacja Xiaomi Mi 2K Gaming Monitor 27 inch monitor specs
źródło: Xiaomi

Xiaomi Mi 2K Gaming Monitor 27″ oddaje też do dyspozycji użytkownika 2x HDMI 2.0, DisplayPort 1.4, USB 2.0 oraz 2x USB 3.0.

Cena Xiaomi Mi 2K Gaming Monitor 27″ + promocja na start

Regularna cena Xiaomi Mi 2K Gaming Monitor 27″ w Polsce została ustalona na 2099 złotych. Xiaomi nie byłoby jednak sobą, gdyby nie przygotowało promocji na start. Tylko do jutra, do wieczora, monitor ten będzie można kupić za 1899 złotych w oficjalnych sklepach stacjonarnych i internetowych Xiaomi oraz w sklepie x-kom.