Konkurs Xiaomi - O krok przed tobą - fot. Xiaomi
Konkurs Xiaomi

O krok przed Tobą – konkurs, w którym możesz wygrać jedną z 600 opasek Xiaomi Mi Band 6!

Akcja partnerska

Xiaomi organizuje konkurs, w którym jest do wygrania mnóstwo nagród! W ramach wydarzenia „O krok przed Tobą” firma chce docenić tych użytkowników, którzy zdecydują się aktywnie spędzić najbliższy miesiąc. Nagród jest dosłownie masa – warto o nie powalczyć!

Reklama

Xiaomi Mi Band – najpopularniejsza opaska na rynku

Chyba każda osoba, interesująca się technologią mobilną, wie, czym jest seria Mi Band. Najnowsza, szósta już odsłona inteligentnej opaski sportowej – Xiaomi Mi Band 6 – uważana jest za jeden z najbardziej opłacalnych wyborów w swoim segmencie.

Bardzo duży i jasny, 1,56-calowy wyświetlacz AMOLED z możliwością personalizacji tarczy czy aż 30 dedykowanych trybów sportowych, to tylko kilka powodów, dzięki którym klienci doceniają ten sprzęt. Najlepszym dowodem na to jest fakt, że kilka dni temu Xiaomi pochwaliło się znakomitym wynikiem aż 3 milionów sztuk Mi Band 6 dostarczonych na światowy rynek.

Xiaomi Mi Band 6 - fot. Xiaomi Polska
Do wygrania nawet 600 kuponów na zakup Mi Band 6 – fot. Xiaomi Polska

Jedna z nich może trafić w Twoje ręce

Xiaomi ogłosiło właśnie konkurs, w którym do wygrania jest aż 600 kuponów na zakup Mi Band 6 lub innych produktów z autoryzowanego sklepu firmy. Główną nagrodę stanowi hulajnoga elektryczna Mi Electric Soocter Pro 2 i zestaw składający się z odkurzacza bezprzewodowego Mi Vacuum Cleaner G10 z oczyszczaczem powietrza Mi Air Purifier Pro.

Co trzeba zrobić aby wygrać wspomniane nagrody?

Xiaomi chce nagrodzić osoby aktywne. Aby wziąć udział w konkursie należy zarejestrować 50 tysięcy kroków wykonanych w ciągu 7 dni w trybie treningu „Bieganie” albo „Chodzenie” w aplikacjach Xiaomi Wear lub Mi Fit. Oprócz tego koniecznie jest wysłanie odpowiedzi na dość proste pytanie konkursowe.

Wydarzenie składa się z sześciu rund – każda z nich trwa przez tydzień. W ciągu tygodnia zostanie rozdanych 100 kuponów dla 100 zwycięzców. Główna nagroda, a więc hulajnoga lub zestaw oczyszczacz + odkurzacz, wymaga wzięcia udziału w przynajmniej 3 rundach, a co za tym idzie wykonania łącznie 150 tysięcy kroków i odpowiedzenia na 3 różne pytania.

Harmonogram konkursu Xiaomi - O krok przed Tobą - fot. Xiaomi Polska
Harmonogram konkursu „O Krok przed Tobą” – fot. Xiaomi Polska

Konkurs trwa od 7 czerwca do 18 lipca. Do zabawy możecie dołączyć pod wskazanym adresem. Pełny regulamin konkursu znajdziecie natomiast tutaj. Powodzenia!

Wpis powstał przy współpracy z Xiaomi