hulajnoga Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2 Mercedes-AMG Petronas F1 Team Edition
Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2 Mercedes-AMG Petronas F1 Team Edition (źródło: Xiaomi)

Nowa hulajnoga Xiaomi wjeżdża do Polski wraz z odkurzaczem Mi Vacuum Cleaner G10

Xiaomi rozpoczęło już przedsprzedaż flagowego Xiaomi Mi 11, a także zapowiedziało wprowadzenie do Polski telewizora Xiaomi Mi TV Q1 75″ wraz z niezwykle atrakcyjną promocją na start. Przy okazji do kraju nad Wisłą wjeżdża również nowa hulajnoga Xiaomi wraz z nowym odkurzaczem Xiaomi Mi Vacuum Cleaner G10.

Nowa hulajnoga Xiaomi wjeżdża do Polski. Jest promocja na start

Ta nowa hulajnoga Xiaomi ma wyjątkowo długą nazwę, bo Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2 Mercedes-AMG Petronas F1 Team Edition. Wymówienie jej zajmie więcej czasu niż podjęcie decyzji o zakupie, ponieważ producent przygotował bardzo atrakcyjną promocję na start.

hulajnoga Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2 Mercedes-AMG Petronas F1 Team Edition cena
źródło: Xiaomi Polska

Najpierw jednak kilka słów o tym, co oferuje nowa hulajnoga Xiaomi w edycji specjalnej. Potrafi ona rozpędzić się do 25 km/h i dysponuje mocą maksymalną na poziomie 600 W. Ponadto zapewnia zasięg do 45 km na jednym ładowaniu i możliwość podjazdu na wzniesienia o nachyleniu do 20°.

Hulajnoga Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2 Mercedes-AMG Petronas F1 Team Edition ma również system podwójnych hamulców (elektryczny i tarczowy), dzięki którym jej użytkownicy mogą czuć się bezpieczni podczas jazdy, a także nadmuchiwane opony, które amortyzują wstrząsy. Dodatkowymi udogodnieniami są wyświetlacz i możliwość połączenia hulajnogi ze smartfonem poprzez dedykowaną aplikację.

Hulajnoga Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2 Mercedes-AMG Petronas F1 Team Edition będzie sprzedawana w Polsce za 3599 złotych, ale do jutra, do godziny 19:00, producent dorzuca do niej voucher o wartości 300 złotych na zakup kolejnych urządzeń marki. Oferta obowiązuje w sklepach internetowych Mi-Home.pl, Mi-Store.pl i mimarkt.pl do wyczerpania zapasów.

hulajnoga Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2 Mercedes-AMG Petronas F1 Team Edition cena promocja
źródło: Xiaomi Polska

Do Polski trafił też nowy odkurzacz Xiaomi Mi Vacuum Cleaner G10

Kolejną nowością, która została dziś wprowadzona do Polski, jest odkurzacz Xiaomi Mi Vacuum Cleaner G10. Oferuje on maksymalną moc ssania na poziomie 150 AW, do 65 minut pracy na jednym ładowaniu, wymienną baterię, 12-cyklonowy silnik i 5-stopniową filtrację z wydajnością do 99,97% oraz kolorowy wyświetlacz TFT.

Ważną informacją w jego przypadku jest też to, że pojemnik na kurz o pojemności 0,6 litra da się wyjąć, a niektóre elementy można też przemyć pod wodą.

odkurzacz Xiaomi Mi Vacuum Cleaner G10
źródło: Xiaomi

Regularna cena odkurzacza Xiaomi Mi Vacuum Cleaner G10 została ustalona w Polsce na 1199 złotych, ale do jutra, tj. 26 lutego 2021 roku, do godziny 19:00 będzie go można kupić w autoryzowanych sklepach internetowych marki Xiaomi (wymienionych powyżej w sekcji o hulajnodze) taniej o 300 złotych.

odkurzacz Xiaomi Mi Vacuum Cleaner G10
źródło: Xiaomi Polska