Xbox One X Cyberpunk 2077 Edition

Tak powstawał Xbox One X Cyberpunk 2077 Edition – zobacz specjalny filmik Microsoftu

Zostało jeszcze tylko 124 dni do jednej z najważniejszych premier 2020 roku — Cyberpunk 2077. Do sieci trafia więc coraz więcej informacji na temat gry, jak chociażby komunikat o dodatkach po premierze Cyberpunka, czy możliwość… edycji genitaliów. W kwietniu informowałem Was również o specjalnej limitowanej wersji Xboksa One X, o którym teraz dowiedzieliśmy się znacznie więcej.

Microsoft w ponad 10-minutowym filmie na swoim kanale YouTube opublikował materiał na temat limitowanej wersji konsoli Xbox One X. Dowiedzieć się z niego mogliśmy kilku ciekawych rzeczy, między innymi tego, jak przebiegał proces projektowania konsoli.

Przede wszystkim jednak bliżej przyjrzano się samej konstrukcji, skupiając się bardziej na detalach i wykonaniu samego urządzenia. I trudno nie odnieść wrażenia, że ta wersja Xbox One X prezentuje się najlepiej ze wszystkich dotychczasowych specjalnych edycji tej konsoli. Na mnie największe wrażenie robi dodatkowe oświetlenie urządzenia i specjalne świecące się w nocy elementy fosforescencyjne.

Zobaczcie zresztą sami:

Sprzedaż Xbox One X Cyberpunk 2077 Edition rozpocznie się już w czerwcu tego roku, a na rynek ma trafić zaledwie 45 000 sztuk! Będzie to prawdziwa gratka dla kolekcjonerów.

W sieci znaleźć można różne opinie na temat wyglądu Xbox One X Cyberpunk 2077 Edition, choć raczej większość graczy jest zachwycona samym projektem konsoli. Ja nie ukrywam, że ta wersja Xboksa One również bardzo mi się podoba i jestem ciekaw jak będzie wyglądać w Polsce dostępność tej konsoli.

Nowy serwis Tabletowo. Sprawdź oiot.pl

cyberpunk 2077 Xbox

Przypominam, że do sklepów trafił już specjalny kontroler Xbox One, który jest inspirowany grą Cyberpunk 2077, możecie go znaleźć między innymi w Media Expert.

Cyberpunk 2077 zadebiutuje już niebawem, bo 17 września 2020 roku na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Już teraz wiemy, że wszyscy posiadacze gry na Xboksie One dostaną bezpłatnie aktualizacje Cyberpunka na Xbox Series X.

Xbox One X otrzyma przepiękną limitowaną wersję, inspirowaną grą Cyberpunk 2077

A czy Wam podoba się ta specjalna wersja Xbox One X?

Źródło: YouTube