Xbox All Access

Xbox All Access dostępny w Polsce wyłącznie w Media Expert

Na tę wiadomość z pewnością czekało wielu graczy w Polsce — Xbox All Access oficjalnie jeszcze w tym roku będzie dostępne w naszym kraju. Potwierdziły się również przecieki z tym związane — abonament ten będzie dostępny tylko w sklepie Media Expert.

Coś nas przez ostatnie dni rozpieszcza ten Microsoft. We wtorek po raz pierwszy zaprezentowano światu Xboksa Series S wraz z jego super atrakcyjną ceną i datą premiery. Wczoraj, nareszcie opublikowano również cenę Xbox Series X, a także zapowiedziano datę rozpoczęcia przedsprzedaży nowych konsol Microsoftu. A dziś oficjalnie potwierdzono to, o czym mówiono już od jakiegoś czasu — Xbox All Access wkracza do naszego kraju!

Xbox All Access jeszcze w tym roku zawita do Polski!

Co to Xbox All Access? Jest to usługa abonamentowa, gdzie za określoną comiesięczną kwotę dostajemy dostęp do konsoli Xbox wraz z wykupionym abonamentem Xbox Game Pass Ultimate. Warto wspomnieć, że za granicą w wybranych krajach Xbox All Access jest już od dawna dostępne — i cieszy się naprawdę dużą popularnością.

W pierwszej kolejności Xbox All Access w naszym kraju obejmie jedynie Xboksa One SXbox Series S i Xbox Series X zostanie dodany do usługi w późniejszym terminie.

Xbox All Access
Źródło: Media Expert

Za zestaw z konsolą Xbox One S w Media Expert zapłacimy 99 złotych miesięcznie — oprócz samej konsoli dostajemy wspomniany abonament Xbox Game Pass Ultimate, na który składa się Xbox Game Pass, Xbox Live Gold, a już wkrótce także EA Play! Łącznie da nam to dostęp do ponad 100 gier!

Co ważne, po opłaceniu 24 miesięcy, urządzenie przechodzi na naszą własność — jest to więc w teorii kupowanie konsoli na raty, jednak w tym wypadku możemy liczyć dodatkowo na opłaconą usługę Xbox Game Pass Ultimate przez całe dwa lata.

Czy to się opłaca? Podliczając sklepową cenę nowego Xbox One S, wraz z abonamentem Xbox Game Pass Ultimate, wychodzi, że… jak najbardziej tak! Korzystając z Xbox All Access, zestaw składający się konsoli wraz z Xbox Game Pass Ultimate wychodzi taniej o kilkadziesiąt złotych, porównując to do samodzielnego zakupu.

W teorii można co prawda kombinować z wykupowaniem abonamentu Xbox Game Pass Ultimate z innych źródeł czy korzystać z przeróżnych innych promocji, ale wymaga to sporej ilości czasu i pracy — a efekty i tak nie są pewne. Nie da się więc ukryć, że Xbox All Access jest naprawdę opłacalną ofertą i w dodatku bardzo wygodną — wszystko sprowadza się do jednej comiesięcznej raty.

Sam zastanawiam się, czy nie skorzystać z zapowiadanej tu usługi przy zakupie swojego egzemplarza Xbox Series S. Czas pokaże!

Polecamy również: