Games with Gold na lipiec. Tematyczny misz-masz

Microsoft ogłosił listę gier, którą będą mogli pobrać klienci Games with Gold w nadchodzącym miesiącu. Czy będzie w co grać na wakacjach? Jeśli lubicie wyścigi i klasyki sprzed 12 lat… to tak.

Games with Gold w lipcu – jest lepiej niż miesiąc temu

Wielu głośno lamentowało, gdy Microsoft podał pod koniec ubiegłego miesiąca gry dostępne w ofercie Games with Gold. Trudno było wybrać w czerwcu zdecydowanego faworyta zestawienia, gdyż żadna z produkcji nie była wcześniej jakimś hitem AAA. Tym razem jest znacznie lepiej.

Na pierwszy plan wysuwa się World Rally Championship 8. Jeśli jesteście fanami symulacyjnej jazdy w klimacie wyścigów WRC i ograliście każdą możliwą odsłonę Dirt, to nie możecie tego przegapić. Gra będzie dostępna od 1 do 31 lipca na Xbox One.

Dunk Lords to niewielki, ale szalony tytuł będący wariacją na temat gry w koszykówkę. Bardzo kompetytywna rozgrywka połączona z kreskówkowym stylem graficznym nie każdemu przypadnie do gustu, ale hej – zawsze można spróbować czegoś nowego! Grę będzie można pobrać od 16 lipca do 15 sierpnia.

Następne dwie gry dostępne będą zarówno dla właścicieli Xboksa One, jak i konsol Xbox 360.

Microsoft postanowił im przypomnieć magię lat minionych za pomocą Saints Row 2. Ta gra ma już blisko 12 lat, ale jeśli ktoś nadal zachodzi w głowę, skąd wzięła się popularność Saints Row: The Third, to klucz może leżeć właśnie w wysoce grywalnej „dwójce”. Staruszka SR2 pobierzecie od 1 do 15 lipca.

Jest jeszcze Juju – dwuwymiarowa platformówka, nasuwająca skojarzenia z ostatnimi Raymanami. Będzie dostępna w dniach 16-31 lipca.