Games with Gold na lipiec. Tematyczny misz-masz

Games with Gold na lipiec. Tematyczny misz-masz

Microsoft ogłosił listę gier, którą będą mogli pobrać klienci Games with Gold w nadchodzącym miesiącu. Czy będzie w co grać na wakacjach? Jeśli lubicie wyścigi i klasyki sprzed 12 lat… to tak.

Games with Gold w lipcu – jest lepiej niż miesiąc temu

Wielu głośno lamentowało, gdy Microsoft podał pod koniec ubiegłego miesiąca gry dostępne w ofercie Games with Gold. Trudno było wybrać w czerwcu zdecydowanego faworyta zestawienia, gdyż żadna z produkcji nie była wcześniej jakimś hitem AAA. Tym razem jest znacznie lepiej.

Na pierwszy plan wysuwa się World Rally Championship 8. Jeśli jesteście fanami symulacyjnej jazdy w klimacie wyścigów WRC i ograliście każdą możliwą odsłonę Dirt, to nie możecie tego przegapić. Gra będzie dostępna od 1 do 31 lipca na Xbox One.

Dunk Lords to niewielki, ale szalony tytuł będący wariacją na temat gry w koszykówkę. Bardzo kompetytywna rozgrywka połączona z kreskówkowym stylem graficznym nie każdemu przypadnie do gustu, ale hej – zawsze można spróbować czegoś nowego! Grę będzie można pobrać od 16 lipca do 15 sierpnia.

Następne dwie gry dostępne będą zarówno dla właścicieli Xboksa One, jak i konsol Xbox 360.

Nowy serwis Tabletowo. Sprawdź oiot.pl

Microsoft postanowił im przypomnieć magię lat minionych za pomocą Saints Row 2. Ta gra ma już blisko 12 lat, ale jeśli ktoś nadal zachodzi w głowę, skąd wzięła się popularność Saints Row: The Third, to klucz może leżeć właśnie w wysoce grywalnej „dwójce”. Staruszka SR2 pobierzecie od 1 do 15 lipca.

Jest jeszcze Juju – dwuwymiarowa platformówka, nasuwająca skojarzenia z ostatnimi Raymanami. Będzie dostępna w dniach 16-31 lipca.