dziecko kid tablet
fot. StockSnap / Pixabay

To wymarzony tablet dla każdego dziecka (i nie tylko)

Dzieciaki można uszczęśliwić na wiele różnych sposobów, a żadne z nich z pewnością nie pogardzi takim tabletem. TCL TAB Disney Edition przeniesie bowiem zarówno dziecko, jak i rodzica w magiczny świat Disneya.

TCL TAB Disney Edition to wyjątkowy tablet dla dziecka

Panuje przekonanie, że tablet to urządzenie, które daje się dziecku, żeby rodzic miał spokój. TCL TAB Disney Edition ma jednak zachęcać do wspólnej, rodzinnej rozrywki i zabawy z postaciami z bajek Disneya. Szczególnie że fanami postaci wykreowanych przez Disneya są nie tylko dzieci, ale też wielu dorosłych.

Z myślą o wszystkich, którzy kochają postaci Disneya, przygotowano pięć unikalnych gier i łamigłówek, w tym Icy Shot z Anną i Elsą z Krainy Lodu, Beauty z Bellą i Lumiere z Pięknej i Bestii oraz The Lion z Kionem z Lwiej Straży. Ponadto na ekranie tabletu można ustawić tapetę z wybranymi postaciami z uniwersum Disneya.

TCL TAB Disney Edition to jednak mimo wszystko tablet, z którego korzystać będą przede wszystkim dzieci, dlatego został on zaprojektowany z myślą o wytrzymałości i odporności na uszkodzenia. Urządzenie umieszczono w ochronnym, gumowanym bumperze z uchwytem, który pomaga w przenoszeniu sprzętu. Z kolei z tyłu znajduje się składana podstawka z Myszką Miki i Minnie.

Ponadto ekran TCL TAB Disney Edition pokryto szkłem DragonTrail. Wyświetlacz w tablecie ma przekątną 8 cali, a więc w zupełności wystarczającą dziecku wielkość. Jednocześnie ma rozdzielczość Full HD, dzięki czemu zapewni wysoką jakość obrazu. Producent nie zapomniał również o mechanizmach, które sprawią, że korzystanie z urządzenia będzie wygodniejsze, a także bezpieczniejsze – zaimplementował bowiem Tryb czytania, Tryb ciemny i Tryb ochrony wzroku. Z kolei za wciągający dźwięk 3D stereo odpowiada technologia Adaptive Sound autorstwa Verizon.

Tablet TCL TAB Disney Edition nie zawiedzie również w innych aspektach

Przebywanie w uniwersum Disneya może wciągnąć (sam producent twierdzi, że można bawić się w nim godzinami), dlatego zadbano o to, aby tablet pracował długo na pojedynczym ładowaniu. Według deklaracji TCL, dzięki akumulatorowi o pojemności 5500 mAh TCL TAB Disney Edition może działać nawet do 17 godzin.

Ponadto tablet wyposażono w ośmiordzeniowy procesor o maksymalnej częstotliwości taktowania 2,0 GHz oraz 3 GB RAM i 32 GB wbudowanej pamięci wewnętrznej z możliwością rozszerzenia jej za pomocą karty microSD. Do tego TCL TAB Disney Edition oferuje aparat 8 Mpix z diodą doświetlającą na tyle i 5 Mpix na przodzie, a także modem 4G LTE. Urządzenie ma 13,21 cm szerokości i 23,37 cm wysokości.

Gdzie można kupić ten tablet dla dziecka?

Niestety, tablet będzie dostępny ekskluzywnie u amerykańskiego operatora Verizon. W ofercie na kartę można go kupić za 199,99 dolarów (równowartość ~920 złotych).