Wokół Tabletowo.pl – część pierwsza

Cześć! Jak zapewne sami odczuwacie, liczba użytkowników śledzących w miarę regularnie tabletowo.pl z dnia na dzień rośnie. Da się to zauważyć przede wszystkim w zamieszczanych przez Was komentarzach, wywołujących czasem ciekawe dyskusje (tu szczególne pozdrowienia dla Cortess i Spawnn). W związku z tym szukuje się kilka zmian na naszym blogu. Chcecie się dowiedzieć czegoś nowego? No to już… :)

Reklama

Strona powstała w początkowych tygodniach czerwca, więc już niebawem minie cztery miesiące jak jest mi dane dla Was pisać. Jak pewnie niektórzy z Was wiedzą, piszę na kilku stronach internetowych, a tabletowo jest moim najukochańszym, najmłodszym dzieckiem, w którego rozwój wkładam najwięcej serca i czasu. No właśnie – czasu. Niestety, niebawem rozpocznie się rok akademicki i tego czasu będę mieć coraz mniej (prośba do uczelni: proszę o w miarę „ludzki” plan :p). W miarę możliwości w dalszym ciągu będę chciała, by pojawiało się tu kilka newsów dziennie. Jednak jeśli jest ktoś, kto chciałby bezinteresownie (zaznaczam, bezinteresownie) wspomóc tabletowo swoim piórem – chętnie powitam go w redakcji.

Ale brak czasu to nie jedyna rzecz, którą chciałam dzisiaj poruszyć. Na półrocze istnienia strony (może wcześniej, zobaczymy) planuję zmianę layoutu (pewnie logo też) tak, by był dla Was jak najciekawszy. I tu pytanie do Was: jak chcielibyście, by w przyszłości wyglądało tabletowo? Wszelkie uwagi – zarówno w sprawie logo, jak i wyglądu bloga, jeśli będą oczywiście konstruktywne, będę brała pod uwagę.

Sprawa kolejna: co myślicie o forum? Jak już wspomniałam na początku wpisu, coraz częściej udzielacie się pod newsami, co mnie oczywiście bardzo cieszy, bo wiem, że to co robię, nie idzie las. Ale może chcielibyście mieć osobne miejsce do dzielenia się swoimi spostrzeżeniami na temat tabletów (i nie tylko)?

Niebawem także pojawi się na stronie ułatwiona możliwość podsyłania mi tematów na newsy, bo coraz częściej zdarza się, że na skrzynkę mailową dostaję ciekawe maile od Was. Muszę jedynie przemyśleć jak to ma wyglądać, żeby Wam się podobało.

Jeśli macie jakiś pomysł w jaki sposób rozreklamować tabletowo (bez udziału zbyt wielu środków pieniężnych), albo chcielibyście to zrobić – bardzo do tego zachęcam A skoro już o pieniądzach mowa, na stronie jakiś czas temu pojawiła się googlowska reklama adsense. Nie chcę Wam utrudniać nią życia, ale sami wiecie, że tabletowo jest moim hobby, do którego nie chciałabym dokładać (a serwer i domena kosztują). Nie denerwujcie się, że na stronie(i pewnie będą) reklamy, ale z czegoś trzeba mieć na te opłaty.

Jak już wspomniałam w którymś z komentarzy, chciałabym, żeby tabletowo było miejsce przyjaznym przede wszystkim dla Was, użytkowników. Dlatego też proszę o zachowanie kultury w wymienianiu się swoimi poglądami w komentarzach i o zwracanie się do mnie, jeśli zachodzi taka potrzeba – per ty.

Trochę się rozpisałam, ale jak już zdążyliście zauważyć – u mnie to już normalne. Jeśli macie jakieś uwagi, spostrzeżenia, zachcianki – proszę o tym wszystkim pisać w komentarzach.

I na koniec jeszcze jedno pytanie: chcecie aby takie wpisy, jak ten dzisiejszy, pojawiały się od czasu do czasu na stronie?

PS. Pewnie o czymś zapomniałam wspomnieć, ale jak sobie przypomnę, to kiedyś dam znać ;)